Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom ujjazni magam, mert...

Nem tudom ujjazni magam, mert nem megy át az ujjam, ez normális? Szűz vagyok.18/L

Figyelt kérdés
2014. nov. 16. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:
gyakorolni kell
2014. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Normális, fokozatosan tágítsd magad.
2014. nov. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nyálazd be jól magad menni fog, de ha mégsem akkor írj, segítek!
2014. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én mai napig nem csinálom, mert nekem jobban esik akkor már, ha a barátom csinálja.


Csak tapintsd ki a nyílást, körkörös mozdulatokkal lazíts magadon, majd szép lassan biztos be fogsz találni.

2014. nov. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyere, segítek;)
2014. nov. 16. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha ráadásul még rá is görcsölsz, hogy nem tudod bedugni az ujjacskád, akkor tuti nem fog menni.

Ha tudsz menstruálni, akkor biztos nem okozhatsz nagyobb gondot odabent, amennyiben türelmesen, óvatosan próbálkozol. Az élvezet ugyanis nem lóverseny, és ha sietteted, vagy türelmetlen vagy, vagy arra koncentrálsz ami nem megy, akkor tuti nem fog sikerülni.


Ha pedig alapból gond van pld, a havinál azzal, hogy eltávozzon a vér, akkor mindenképp doki, mert magától nem fog megoldódni a dolog.

2014. nov. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!