Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztésekor...

Szüzesség elvesztésekor gyakori a hüvelybemenetel sérülése, repedése, szakadása? Mivel korigálható?

Figyelt kérdés
2014. nov. 20. 15:18
 1/5 anonim ***** válasza:

Normál esetben erről szó sincs, többnyire erőszakos behatolásnál szokott előfordulni.

Ha elszakadt a szűzhártya, az semmivel sem korrigálható - a sebek viszont idővel begyógyulnak, ha hagyják.

2014. nov. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem gyakori, még sose hallottam ilyenről. Csak nemi erőszak esetén.

Milyen komoly sérülések?

Vérző sebek? Lehet, hogy orvosnak is kéne látni, nehogy elfertőződjön. De ha csak kisebb sérülésről van szó (bár el sem tudom képzelni, hogy milyen lehet) akkor kéne valami fertőtlenítő, hámképző kenőcs.

2014. nov. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
orvos...
2014. nov. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem hallottam olyanról, hogy az sérülne. Igen az erőszaktól lehet, de normálisan ez nem fordul elő.
2014. nov. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rendesen nedves volt a hüvely, illetve elegendő síkosítót használtatok, akkor ilyen nem fordul elő. Az lehetett a gond, hogy nem voltál elég nedves (ha rólad van szó), ilyenkor könnyen sérülhet, ugyanis a nyálkahártya nagyon érzékeny szerv. Menj el orvoshoz.
2014. nov. 20. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!