Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A tampon biztos nem szakitja...

A tampon biztos nem szakitja at a szuzhartyát? Lentebb infok!

Figyelt kérdés
Még nem feküdtem le senkivel... de tampont hasznalok. elég erős a vérzésem, ugyhogy a tamponok kozül is a super plusosat hasznalom... biztos hogy nem szakadt még at a szuzhartyám vagy nem er el odaig vagy hogy van ez?

2014. nov. 29. 12:06
 1/5 anonim ***** válasza:
82%
Számít valamit, ha átszakad? Ha nem voltál még fiúval, akkor szűz vagy, ha voltál, akkor már nem. Akit az érdekel, hogy vérzel-e első együttlétnél elég nagy barom.
2014. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nem szakadt át
2014. nov. 29. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Nekem nem szakította át. 19/F
2014. nov. 29. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem a szűzhártya dönt arról, hogy szűz vagy-e vagy sem. Ha tampon miatt átszakad - ami szerintem már megtörtént, mert a szuper plusszos azért elég nagy - nem nagy ügy.
2014. nov. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem szakította még át, érezted volna, de egyébként nézd meg tükörrel, nem nagy ügy. Egyébként ahogy már írták, nincs nagy jelentősége a szűzhártyának, kivéve ha bizonyos vallásod azt diktálja hogy első vérzésnek bizony vérezned kell (baromság), de valószínűleg és remélhetőleg nincs így. Személyes példát felhozva, én két ujjal szoktam magam ujjazni, mégis ott van még a hártya, szóval ne aggódj, elég nyúlékony. :)
2014. nov. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!