Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lovaglástól tényleg átszakadha...

Lovaglástól tényleg átszakadhat a szűzhártya?

Figyelt kérdés
Nem arra a lovaglásra gondolok hanem a sportlovaglásra.Olvastan a neten hogy a spotolástól pl.: lovaglás,spárga,tánc stb.át-/elszakad a szűzhártya.
2008. aug. 15. 20:10
 1/9 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem mert én lovagolok rendszeresen és szűz vagyok és nem lenne jó ha a pasim kiakadna ha már a szűzhártyám nem lenne a helyén :P
2008. aug. 15. 20:12
 2/9 anonim válasza:
50%

Hát ez...érdekes. Én még nem hallottam ilyesmiről, biztos megbízható oldalon olvastad? Oo

Egyébként ne aggódj, a férfiak általában nem veszik észre hogy megvan-e vagy sem...

2008. aug. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
50%
kétlem, h átszakadhat, bár már újabban azt mondják, h a tampon felhelyezéstől is előfordulhat...
2008. aug. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is rosszul tudja az első hozzászóló mert igenis érzik a pasik h a szűzhártya a helyén van-e vagy nem. Amúgy a sportolástól igen elszakadhat. Attól függ milyen vastag. Ha elég vaskos akkor nem, de ha a vékonyabb szűzhártyájúak közé tartozol akkor biztosan átszakadt már. És igen.. a tampontól is átszakadhat! Amúgy meg nem az a lényeg, hogy a százhártya ki vagy mi által szakad el, hanem h melyik pasi járkál benned ki-be először ;) Amúgy nem csak a szűzhártya átszakítása a fájdalmas az elsőnél, hanem alapból egy kicsi szűk lyukat kell a srácnak kitágítania. Az sem vmi kellemes!

cukorfalat

2008. aug. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Elsőm táncoslány volt, és az aktuális meg balettozott, szűzek voltak, mégis alig éreztem valamit. A sok aktív mozgástól tény, hogy "elkophat", kitágulhat.

Amúgy ne parázz tőle, legalább sokkal könnyebb lesz mindkettőtöknek.

2008. aug. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Naná, ha utána,közben, vagy előtte kefélsz is a lóval.
2008. aug. 15. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
13%
hát ha a ló rossz oldalára ülsz. vagy valamit műdolgot teszel a nyeregre akkor biztosan.
2008. aug. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Igen...ez igaz. Olvastam róla valahol 1 cikket. De nem csak a lovaglástól, más sportok űzésénél is előfordulhat. Amúgy én is lovagolok, de nem érdekel, hogy ettől átszakad-e vagy sem. Nem az a lényeg. Hanem az, hogy a szeretett férfi veszi-e el a szüzességed...
2008. okt. 8. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én is járok lovagolni és lehet hogy már nekem is átszakadt de nem nagyon érdekel.
2013. ápr. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!