Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19 éves szüz fiú vagyok...

19 éves szüz fiú vagyok Szerintetek?

Figyelt kérdés

mArMar nagyon el szeretném veszíteni es lenne is ra lehetőségem egyik csaj ismerősöm nagyon rám van akadva es kérdezi mikor megyek fel hozzá stb :) szóval meg lehetne simán csak ő már tapasztalt es szerintem azt hiszi hogy en is. Felek az első együttléttől hogy balfék lesze szerintetek mit csináljak?

Mennyek.bele vagy ne ? Vagy inkabb várjak meg kitudja meddig az igazira???



2014. dec. 1. 22:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha téged annyira zavar, hogy szűz vagy, akkor tedd meg. De szerintem nem ártana elmondani neki.
2014. dec. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha csak simán szexkapcsolat lenne köztetek és semmi más, szerintem nem kéne erre elhasználnod az első alkalmat. Jó most sokan lehet lefognak hurrogni tudom milyen érzés az ha valaki már kivan éhezve egy nőre, de megéri várni arra hogy eljöjjön számodra az igazi és nagy szerelembe veszítsd el.

Ha te mégis úgy döntesz hogy felmész ahhoz a csajhoz mert elvégre ebből is lehet kapcsolat, szerintem mondd el neki hogy mi a helyzet veled, mert simán rákérdezhet erre ami már elég cikisebb de ha hazudsz akkor azt észre fogja venni rajtad és az már még cikibb. Hidd el jobb ha előtte elmondod neki, sőt általában a lányok örülnek is ennek hogy lehet tanítványuk, én 22 évesen vesztettem el, első barátnőm volt, előtte is lehetett volna már rá alkalmam de egyszerűen nem ment a dolog, nem tudom miért, lényegtelen, de én nem bántam meg hogy vártam 22 éves koromig, persze akartam már előbb is, de utólag belegondolva nem bánom ezt. A barátnőm jóval tapasztaltabb volt mint én, és szó szerint örült ennek hogy végre egy szűz fiúval lehet együtt mert ő benne megvolt a vágy hogy ő irányítson és tanítgasson. Ezt meg is kapta bár nem mertem elmondani neki a dolgot, de végül megtettem, és cikinek éreztem nagyon, de nem volt olyan borzasztó a helyzet. Ezeket jobb megbeszélni előre hidd el nekem.

2014. dec. 1. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de mostanában semmi csaj sincs a láthatáron akivel összelehetne jönni.... Lehet több buliba kéne jarnom
2014. dec. 2. 07:42
 4/6 anonim ***** válasza:
menj rá! azzal számolj, hogy behatolás után kb. 20mp-vel el fogsz menni. esetleg próbálj meg másra gondolni közbe, meg ne nézz rá, nálam ez bevált már párszor :D
2014. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem lehet kérdés:)Menj és dugd meg.De akció előtt mondd el neki hogy mi a helyzet.És igen,baromi gyorsan elmész elsőre.De ne foglalkozz vele,a második már hosszabb lesz.
2014. dec. 2. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szexelj! Ha csak teheted!!! Mindig!
2014. dec. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!