Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » El kell mennem nőgyógyászhoz?...

Csak én. kérdése:

El kell mennem nőgyógyászhoz? Többi lent

Figyelt kérdés

Tegnap a batátommal kicsit elkapott a hév.Még szűz vagyok.Majdnem lefekudtunk,de nem ment teljesen bele.Csak az eleje epphogy hozzaert haromszor.Lehetek terhes?

Semmit se ereztem belole. Kerek csak normalisat



2014. dec. 2. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
35%
Ha nem volt gumi, lehetsz terhes, nem számít meddig volt benn időre és hosszra.
2014. dec. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy? Nektek se volt iskolában felvilágosítás? -.- Az 1. válaszoló előbb tanuljon meg értelmezni.


Elárulom akkor, ha se a szüleid, se az iskola nem foglalkozott vele, hogy attól, hogy a női és a férfi nemi szerv összeér, még nem lesz gyerek.

2014. dec. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%
De ha már ennyire leszarja mindenki a szexuális felvilágosítást, akkor illene neked utánajárni, mielőtt bármit is csinálsz.
2014. dec. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1; koszi

2: 19 ;)


Azert nem tudom,mert a mi vallasunkba ilyet nem szoktak. Csak azzal fekhetsz le,akivel egyutt akarsz elni.igy ninds nagy felvilagositas. ;)

2014. dec. 2. 12:40
 5/12 Rékcsi ***** válasza:
De az iskolában csak volt felvilágosítás, nem???
2014. dec. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Dehogy is! Nem volt semmi.
2014. dec. 2. 12:52
 7/12 anonim ***** válasza:
69%
Ez a baj,hogy nincs felvilágosìtás.
2014. dec. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

2. A nagy nyálverés előtt talán te olvass normálisan...

Ki írta hogy mindenképp lesz? A lehet és a biztos lesz az két külön dolog.

1. voltam ismét.

2014. dec. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
az internet korát éljük basszus és nem vagy már 10 éves se. eleje éppenhogy hozzádért, még a a szűzhártyád se szakadt át. kizárt, hogy terhes vagy.
2014. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus O_o Ez milyen vallás?? Mert én katolikus vagyok, de attól még, hogy elvileg tiltják a házasság előtti szexet, még felvilágosítottak a szüleim!! Meg a suli is. Amúgy az hogy lehet, hogy 19 éves korodra (főleg ha barátod van) nem néztél utána a dolgoknak? o.o De komolyan, hogy lehet valaki ennyire tájékozatlan 18 fölött???
2014. dec. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!