Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit csináljak másképp szűz...

Mit csináljak másképp szűz lánnyal ismerkedéskor? Lehet aljas kérdés, de mennyi idő mire lefekhetek vele kábé? Első szexnél tényleg gyertyákat meg szirmokat várnak el mint a filmekben?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam szűz lánnyal nem akarom elszúrni. Elvégre nekik ez nagy dolog. Gondolom nem szabad tapizni, meg romantikusabbnak kéne lenni. Én 21 vagyok a lány 19

2014. dec. 6. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyeld milyen jeleket küld, engedd, hogy ő diktálja a tempót!
2014. dec. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyén függő kinél-kivel szemben mennyi időnek kell eltelnie az első szexig. Nem kell gyertya, meg rózsaszirom. Esetleg félhomály, egy filmet kapcsolj be, es probalkozz, ha jól csinálod akkor engedi.
2014. dec. 6. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

- 2 hét után volt csók nálunk

- aztán ott alvás (nem tudtam volna hazamenni éjszaka, így felajánlotta, hogy mehetek)

- zenét tett be, aztán csókolózni kezdtünk, néha tapizott (természetes), én meg húzódoztam kicsit

- majd feljárogattam sütni-melegedni (télen kezdődött a kapcsolatunk és kinn szétfagytunk), akkor is ölelkezés-csók

- majd 2. ott alváskor végig pettingeltük az egész éjszakát - még ruhában, aztán minden ott alvásnál tovább mentünk (ujjazás, ő kielégítése, stb...)


Kb. egy hónapja voltunk együtt, mikor lefeküdtem vele.


De!

- mindig csak addig menj, míg engedi - ha állsz, akkor se teperd le

- légy határozott, de gyengéd (tehát te irányítasz, de nem erőszakosan)

- figyeld a reakcióit - húzódozik, vagy befeszült, akkor stop, de ha feloldódott, akkor mehet finoman

- és ha oda kerültök... nekem nagyon jól esett, mikor a barátom megkérdezte, hogy félek-e. És mivel igent mondtam, akkor itt fel is függesztettük a dolgot, maradtunk pettingnél (de a következő alkalomkor már simán aktus is volt)


És nem várunk el gyertyákat, meg szirmokat, az eltervezett és általában pont akkor nem sikerül. Ha szépen haladtok, lépcsőkben, mindenféle körítés nélkül megdughatod egyik ilyen alkalommal, mert nem lesz benne para, hogy úristen, ma TUTI elveszíti.

2014. dec. 6. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
91%

Szeptemberben látásból megismertem egy férfit, majd megtetszett és ezt ő is megtudta. Utána elhívott valahova. Akkor voltunk először beszélőviszonyban igazán. Ott már megcsókolt és nagyon jól esett pedig még soha nem csókolóztam előtte.

Aztán hónapokon keresztül közeledtünk egyre jobban. Tapi, érintések, majd petting, végül olyan 6-7 hónap után együtt voltunk.

Lényeg a fokozatosság.

Az első nagyszerű volt, nem kell taglalni, azóta is vele vagyok már 3. éve.

2014. dec. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Szuper, köszi a válaszokat! Hasznosak.
2014. dec. 7. 08:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!