Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Előkészületek? Mit kell...

Előkészületek? Mit kell tenni? Privátban!

Figyelt kérdés
Szóval, nem most akarom elveszteni meg semmi, de minél előbb fel akarok készülni. Érdekel hogy nektek hogy történt, egy lánynak mire kell figyelnie ilyenkor, hogy kell kinéznie, mit kell csinálnia, nem magára a a folyamatra vagyok kíváncsi. Fiúk is írhatnak hogy nekik mit csinált a partnerük és mi volt róluk így a benyomásuk. Köszönöm:)

2014. dec. 7. 14:10
 1/2 anonim válasza:
100%
Én nagyjából sejtettem előre, hogy mikor lesz, megbeszéltük a sráccal, hogy nála fogok majd aludni, szóval mindketten tudtuk, mit jelent ez, és eléggé izgultam előtte. Nem kell semmilyen extrát magadra aggatnod, legyél ápolt, előtte tusolj le alaposan (ellazulni/ráhangolódni is segít), és vegyél fel szép fehérneműt. De ne ilyen csilivilit, meg perverz nővérkéset, vagy akármit, mert első alkalommal senki sem egy lepedőakrobata, ezek meg már a tapasztaltabbaknak állnak jól.
2014. dec. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz:)
2014. dec. 14. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!