Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem akarok lefeküdni a páromma...

Nem akarok lefeküdni a párommal, mit tegyek?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt, és még nem feküdtünk le. Ő 18(Ő a fiú), én 19 évesek vagyunk.

A kapcsolatunk eleje óta kb. heti 1x tudjuk megoldani, hogy náluk lehessünk. Nyáron heti 2x.(Hozzánk nem jöhetünk családi dolgok miatt még-anya depressziós, alkoholista, stb.).

Nos, akárhányszor kértem a barátomat, hogy KÉRDEZZE meg az anyukáját, hogy ott aludhatok-e, mindig húzta. Amikor meg megkérdezte, elmondása szerint nem engedték meg, így, három év után se.

Amikor meg nála vagyunk MINDIG otthon vannak a szülei, és nem lehet zárni az ajtót, tehát bármikor ránk nyithatnak.

Volt olyan, hogy már nagyon akarta, de rá egy órára jöttek volna a szülei, én meg nem úgy akarom elveszteni, hogy az órát kell néznem, hogy még mennyi időnk van...

Mondtam neki, hogy menjünk el szállodába, nem....meg "majd". Pedig azt hittem a fiúk nagyon akarják a szexet.

Amikor meg lett volna alkalom(mondjuk amikor a szülei elmentek), gáz vagy sem, nem akartam, mert úgy nem akarok lefeküdni vele, hogy lehet hogy csak 4 hónap múlva lenne a következő alkalom.

Na most elérkezett az idő, hogy téli szünet, a szülei dolgozni fognak jövő hét utántól, így napközbe megtörténhet a szex. Én még mindig nagyon szeretném, ha úgy történne meg, hogy ott alszom, de azt csak a két ünnep között kérdezi meg.

Egyszerűen mostmár nem akarok vele lefeküdni, már smemi vágyam nincs a szex iránt...

NAGYON szeretem a páromat, emberileg, és még testileg is vonz, de valamiért már nem elég a szexhez ez a dolog...

Én ezt szeretném a jövő hét utánig rendbe tenni magamban, de mit tudnék csinálni?

Kérlek ne hurrogjatok le.


2014. dec. 8. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Valamiért gátlása van. Próbáljatok meg pettingleni, nem kell egyből a szex.
2014. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 RRR ***** válasza:
100%

ez gáz,hogy könyörögni kell a szeretkezésért


kérdezz rá mi a jó fenéért nem akar szexelni veled

mi az ok

és esetleg nem akarja netántán megoldani a baromkodás helyett??

2014. dec. 8. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem is az lenne a kérdésem, hogy a pettinggel hogy álltok? Nem muszáj rögtön beleugrani a lecsóba, így legalább megismeritek egymás testét, hogy kinek mi hogy esik jól, stb.

Szerintem egyébként azért nincs kedved a szexhez már, mert eddig nem érezted, hogy a Párod annyira kívánna Téged. Ha mondta is, a cselekedeteivel nem ezt sugallta, hisz ha akarta volna, talál valami megoldást. Én nyíltan beszélnék vele erről, elmondanám az érzéseimet. Ki tudja, lehet Ő is ennyit agyal ezen, csak Te nem tudsz róla. A legjobb, ha megkérdezed a véleményét. Ha pedig a téli szünetben nem lesz kedved a szexhez, ne erőltessétek, ott a petting.. Én elég fiatal voltam, amikor elveszítettem a szüzességem, 2 évig tartott a kapcsolat, de mivel nagyon fiatal voltam, így majdnem 1 évig csak pettingeltünk és hihetetlenül jó volt, szóval hajráá! :)


22N

2014. dec. 8. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm, aranyosak vagytok, hogy segítetek!! :)

Nos, petting volt, elég rendszeresen(mármint amikor nála vagyok).

A helyzet az, hogy Ő mindig elmegy, én viszont egyszer se mentem el... lehet velem van a baj, de nem érzek semmit, szó szerint.

Csak fekszek, és nézek ki a fejemből. Volt oylan, hogy felizgatott, elkezdte csinálni, és közölte, hogy elfáradt, és abba hagyta...

De általában ha elmegy, utána én hiába vagyok felizgulva, abba hagyja és már simogatni se simogat, semmi.

Kb. 1-2 éve van petting.

Nos, ő állítja, hogy kíván, akar velem szexelni, és a testi "tüneteit" tapasztalom is, hogy tényleg kíván, de én már nem értem.

Lehet, hogy tényleg emiatt nem akarom, ebbe még bele se gondoltam.

Gondoltam arra is, hogy megbeszélem vele, csak már egy hónapja nem voltam nála, így még nem hoztam fel, mert mostanában kezdett megint nyomasztani a téma.

2014. dec. 8. 18:47
 5/8 anonim válasza:
az előző kapcsolatomban nekem is az volt a probléma hogy nagyon önző volt szexben mindig magát helyezte előnybe..és egy idő után én sem akartam már vele lefeküdni mert csak egy eszköznek éreztem magam az ő kielégüléséhez. és emiatt én ki is ábrándultam belőle .. mindenképpen beszélj vele erről hogy neked ez így nem jó és próbáljatok rá megoldást találni mondjuk olvasgathatnátok néhány olyan cikket amiben a nemi élet felpezsdítéséről vagy a vágykeltésről van szó hátha ő is "izgatottabb" lesz ilyen téren és szeretné veled kipróbálni és sok mindent lehet belőlük tanulni is amitől tényleg jobbá és változatosabbá tehetitek a szexet:)
2014. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Előfordulhat, hogy valamiért fél az elsőtől veled. Valószínűleg lehet neki is az első lesz és ha nagyok az elvárásai arról hogyan akarja, az igen erősen hátráltatni fogja.

Valahogy érd el, hogy ne legyen feszült, felejtsétek el ezt a témát és ha a hely és az alkalom megfelelő lesz akkor ugyis megtörténik. Ha készültök rá, főképp ha úgyérzi még teljesítenie is kell akkor tuti el fogja szúrni, vagy meghátrál.


Egyébként csak egy ötlet. Menjetek el egy hétvégére kettesben valahova "lazítani". 3 éve vagytok együtt ebben nincs semmi ami miatt ne tehetnétek meg. És ha ott nem történik meg teljesen spontán amikor nem zavar titeket senki és semmi akkor valami más gubanc lesz.


A lényeg ezt erőltetni nem tudod, és neki se fog menni ha erőltetik. Viszont az elgondolkodtató ha folyton kifogásokat keres és hasonlók. 18 évesen épp elég érettnek kell lennie ahhoz, hogy el tudja magyarázni a szüleinek, hogy vannak neki is jogai a magánélethez és egy normális szülő se fogja azt megtagadni a gyermekétől bármily hihetetlen is, hogy kettesben töltsön valakivel éjszkákat zavartalanul, még akkor is, ha egyébként a magánélet csak a szobájára korlátozódik a jelen helyzetében.

Ha pedig az a helyzet, hogy tényleg nem engedik neki hogy magánélete legyen akkor sűrgősen gondolkozzon el azon, hogy keressetek egy olcsó albérletet, mert ha ez így marad ahogy leírtad, akkor nem lesz 4. évetek együtt. Egyszerűen nem fog működni, ha eddig nem működött és nem tudtok rajta változtatni közösen.

2014. dec. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy önző, defektes, be$zari kis hülye, aki még orgazmust sem okoz, te meg tűröd évekig.... gratulálok.
2014. dec. 9. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bár az orgazmust a lányoknak saját maguknak kell megtanulniuk, de minden másban egyetértek a 7-essel. Szerintem ő nem hogy javadra válna, pont ellenkezőleg, totálisan elrontja a szexualitásodat. És jól meg fogod szívni! Hosszú évekig tart majd mire valakivel kölcsönösen kielégítő szexuális életed lesz. Hála neki.
2014. dec. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!