Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van nagyobb "értéke"...

Miért van nagyobb "értéke" egy szűz lánynak sokak szemében?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyok. A szüzesség csak egy állapot, egy alkalom, és vége. Azok, akik külön gerjednek a szűz lányokra, amint "liliomtiprók" lesznek, máris tovább állnak, mert már "értéktelen" lett a lány?

Nem arról beszélek, hogy 12 évesen több pénisz járt a kezében mint kilincs, hanem mondjuk huszonéves, felnőtt nőkről, akiknél (szerintem legalábbis) előny, ha tudja, mit akar és azt hogyan érheti el. Nem a fél város átment rajta kategória, hanem a normális, egészséges verzió. Így miért tartanak sokan "értéktelennek" nőt?

Értem én, hogy sokaknak nagy dolog, hogy előtte még nem járt ott senki, nincs viszonyítási alapja, ő taníthatja, és a többi ezermillió oka annak, amiért szeretik a férfiak a szűzlányokat, de hogy valaki direkt ilyen célorientáltan válogasson, sőt mi több, értékét vesztettnek nevezzen valakit, aki nem várt 50 éves koráig a szüzességével... Az miért van? Miért gondolják sokan, hogy szűzen valaki értékesebb? Gyönyör szempontjából egy tapasztalt nő sokkal többet tud nyújtani, nem?


Az őszinte kíváncsiság vezérelte a kérdésem, és köszönettel fogadok minden kultúrált véleményt, választ. Szóljatok rám, ha esetleg tévedek valamiben :D


22/l


2014. dec. 10. 17:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nincs összehasonlitasu alap
2014. dec. 10. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem egyáltalán nem nagyobb az értéke. Ezt csak a vallásosok és azok állítják, akik még senkinek sem kellettek.
2014. dec. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
4%
Mert, előttem nem kefélt senkivel, volt alkalmam szűz lánnyal, hát isteni volt, neki is.
2014. dec. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
Jobban megbecsülik a fiúk azt a lányt aki nem jön össze akárkivel. Persze van olyan pasi aki a szűz csajt is csak meg akarja dugni és utána dobná. Én speciel nagyon tisztelem egy lányban ha szűz, és ha nekem adja oda az különlegesen jó érzés, eddig 1 szűz csajom volt, sajna vele szakítottunk, most már van másik kapcsolatom ami valószínű végleges lesz, bánom hogy neki nem én voltam az első, de így legalább van viszonyítási alapja. Sokkal jobb velem mint volt az exével, ezt ő mondt.a :)
2014. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
12%
A szüzek első alkalommal nagyon szűkek, és jó tudni hogy előtte nem jártak benne. De hátránya is van, lassan lehet haladni és mindent magyarázni kell.
2014. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
40%

Beleennél egy felbontott konzervbe?

Vagy magad nyitnád ki szívesebben? :D

2014. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
40%
Mert ez szűz lányon még nem ment át a fél város.
2014. dec. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
Ki mondta neked ezeket a hülyeségeket? Mondjuk én is nő vagyok, de szerintem az a pasi aki direkt erre megy, és a nem szüzeket már értéktelennek tartja, az beteg. Más kérdés ha véletlen botlik egy ilyenbe, és értékeli ezt benne. De ezzel az erővel a szűz pasi is lehetne értékesebb, hisz még ő se járt előtte senkiben :)
2014. dec. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

6os: a hasonlatod nem állja meg a helyét. a nő nem egy konzerv, hanem egy érző, gondolkodó ember.


7es: kiemeltem, hogy nem a fél város átment rajta kategóriáról beszélek. volt mondjuk 2 normális, évekig tartó kapcsolata, 25 éves koráig. na?


egyéb: én még most is irtózatosan szűk vagyok, hiába nem szűz. a barátom meséli, hogy mikor az első barátnőjével közösen vesztették el, konkrétan nem érezte maga körül, szinte kolompolt benne, pedig a méretére igazán nem lehet fogni a dolgot. ez általánosítás, hogy a szüzek szűkek.

2014. dec. 10. 17:24
 10/17 anonim ***** válasza:
54%

Egy barátnőm exe csak olyan csajjal hajlandó összejönni aki szűz. Kis nyomorék. Annyira nincs önbizalmas, hogy csak olyannal hajlandó összejönni aki előtte nem volt még senkivel sem.

Én most 20 évesen vesztettem el. De ocsmány módon csak arra kellettem, addig jól játszotta magát. Persze, szart is rám, hogy nekem egyébként milyen az első alkalom.

20/L

2014. dec. 10. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!