Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy fiú aki érdekel...

Van egy fiú aki érdekel engem, de olyan mintha minden lépését megfontolná felém, vagy csak azért viselkedik így mert még szűz? Hogyan lehet megállapítani hogy egy fiú szűz-e még, ha meglehet?

Figyelt kérdés
2014. dec. 12. 16:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Nincs szűzhártyánk, ha erre gondolsz :D Kérdezd meg tőle :)
2014. dec. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 KTIBOR81 válasza:
Ha már volt szekszualis kapcsolatod akkor tudod hogy megy a szeksz hamar ha szűz neki nem fog ojan egyszeruen menni a dolog egy kicsit szegyelos lesz. Kezdemenyezzel mond meg a szemébe hogy szexre vagyol
2014. dec. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a szüzességhez, már ne is haragudj... nem értem, miért hiszed ezt...


Egy szűz fiú is lehet nyomulós, sőt egyenesen rámenős, kiéhezett és egy nem szűz is lehet visszafogott, félénk.


A szüzesség mint olyan nem egy tulajdonság, csak egy jelző.

2014. dec. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
xD előszöris gondoltam hogy nincs szűzhártyája,de jót röhögtem :D am nem tartunk annál a résznél, épp ezért is tettem fel a kérdést.. nyilván nem azt fogom kérdezni tőle először, mikor még nem is randiztunk, hogy figyelj már... szűz vagy? :) :D
2014. dec. 12. 17:03
 5/5 A kérdező kommentje:
írtam a kérdésem végén hogy ha meglehet állapítani.. tehát nem konkrétan az volt a kérdés....:D
2014. dec. 12. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!