Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csodálkoznak azon, hogy...

Miért csodálkoznak azon, hogy még szűz vagyok? és úgy érzem, hogy gáznak néznek és furcsán viselkednek velem 17/L

Figyelt kérdés
2014. dec. 14. 12:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
95%
Minek osztasz meg ilyet akárkivel is?
2014. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 To7ka ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kell ezzel foglalkozni, sőt, nem is kell arról beszélned, vagy bárkinek megmondanod, hogy szűz vagy-e.;) Gáz még véletlen se vagy.
2014. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez nem gááz :D Lányoknál én is jobban örülnék neki, ha nem adja oda magát bárkinek :) 18 vagyok, fiú és szűz :c Ez csak azért gáz, mert az elsőt szerelemből akarok elveszíteni és nem prostinál és szerintem ezzel te is így vgy kedves kérdező :) Majd eljön az ideje, amikor úgy érzed ;)
2014. dec. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
34%
ja mit osztod meg, meg igazából ez a kérdés is tök felesleges
2014. dec. 14. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Talán mert mindenkivel a szexuális életről beszélgetsz.
2014. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Én ezerszer máshogy bánok egy szűz lánnyal mint egy nem szűzzel. Talán itt lehet, hogy gáznak érzitek.


A tapasztaltabb lánynál kerülön a finom közeledést, és ott inkább nagyon rámenősen kevésbé érzelmesen adagolom be a dolgot.


A szűz lánnyal meg inkább úgy randizok, mintha egy a kezeimen hordoznám. Egyáltalán nem vagyok se tolakodó, se rámenős, inkább itt van szikra is a levegőben, kevésbé vagyok "érzéketlen", vagyis kicsit érzékibbek a randik. Mikor hozzáérek akkor is figyelek hogy gyengéden tegyem meg.


És nem tudom miért, ez ilyen agyi beidegződés.


Mielőtt jön a kérdés, általában még randi előtt kiderül, kinek volt pasia, és kinek nem, meg van hogy előre tudom, sőt olyan is van akin meg leesik hogy nem volt még pasival.

2014. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
hát hidd el, h nem én saját magamtól mondtam, csak így szóba jött, beszélgettünk...aztán már 3szor is kavartam egy sráccal de nem akarok többet, mert tudom, h milyen, de abban is hiszek, h miattam megváltozhat és nem tudom mit csináljak, és észrevette rajtam abból,hogy nem engedem neki
2014. dec. 14. 12:09
 8/13 anonim ***** válasza:
mert a csordához tartoznak, és aki normális, mert nem minden áron akar bacni, hanem érzelemből, az "igazi"val, az nekik furcsa...
2014. dec. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
akkor kamuzd azt, hogy ,, "jaah igen, az még tegnap volt, azóta szana-szét dugattam magam, na pá, mentem YOLO"
2014. dec. 14. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

„Megmondtam már, minden egyes menőnek

Jut egy strigula, a sitten majd betörnek.

És megmondtam már minden kamasz lánynak,

Ha hülye, vagy mint a tök, ki is használnak.

Szeretetet nem kaphatsz orális szexért,

A fiú csak trükközik, ne hidd hogy megért.

Amelyik azt mondja, várjunk, még kérlek,

Na, azzal állj szóba, a többi prédának nézett,

És tudom, hogy dolgozik a hormon meg az ego,

De lásd meg végre, az élet is egy Lego.

Börtönt építesz vagy vidámparkot?

Döntsetek végre, gyerünk, mit akartok?

Pózolni a neten vagy valódi szerelmet?

Folyton balhézni vagy nyugodt életet?

Másokkal törődni vagy végre magaddal?

Hogy tél helyett barátkozz a tavasszal.”

2014. dec. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!