Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok és fiúk! Miért vonzóak...

Lányok és fiúk! Miért vonzóak számotokra a szűz csajok/pasik?

Figyelt kérdés

Most meg az egyik adón a Pite 5 - pPcér maraton.


Felvetődött bennem a kérdés, hogy ha léteznek egyáltalán ilyen emberek, aki kifejezetten a szüzekre buknak, miben találják őket vonzónak?


Én pasi vagyok, és izgatónak találom, ha egy lány szűz, de persze nem ez az elsődleges szempont.


Mindkét nem véleményére kíváncsi vagyok korral együtt, ha lehet.


26/F



#szex #szüzesség #ártatlan fiú #ártatlan lány
2014. dec. 21. 23:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Számomra szimpatikusabb egy szűz fiú, de nem tudom meghatározni miért. L/szűz
2014. dec. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nincs viszonyítási alapja


19/L

2014. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%

én azért szerettem, hogy a pasim is (én is!) szűz volt amikor megismertük egymást és szeretkeztünk az első alkalommal (csodálatos volt), mert így tudtam, hogy nem feküdtem le az összes nemlétező partnerével is, hanem csak vele


végül is ha valaki orba-szájba szexel vagy ha csak szexelget akkor is, ha én lefeküdnék vele, akkor lefeküdnék az előző partnereivel is..... és kitudja mit szednék össze


de szerencsére ez nem így volt és van :D


imádjuk egymást és ez így van jól!!!


25fm és 28fm

2014. dec. 21. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
számomra ez nem szempont
2014. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Számomra azért vonzóbb egy szűz lány, mert ez tükrözheti a gondolkodásmódját, illetve nincsenek elvárásai velem szemben a szexet illetően. Nem kell attól félnem, hogy talán az előző jobb volt neki.
2014. dec. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igaz hogy szimpatikusabbak, de tapaztalatlanságom miatt kénytelen leszek tapasztalttal kezdeni, aki majd megmondja mit és hogyan kell csinálni.


Mert magamtól sajnos nem tudom. És nem, nem "jön magától" mint állítják sokan.

2014. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nekem azért vonzó egy szűz fiú, mert -bár nem tudom mennyit számit a fiúnak az első lány- de valamicskét valószínű. Így jó érzés elsőre lenni vele, hogy velem csinálja először. Szerintem ez aranyos, nekem sokat jelentene. De ha szerelmes is lennék egy szűz fiúba közben illúzióromboló lenne a gondolat, hogy utánam még biztos vagy 20 lánnyal lesz, mert az élet megy tovább és minden elmúlik egyszer.
2014. dec. 21. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nálam ez nem szempont. Egyszer volt szűz barátom (nem is olyan régen), neki a tisztasága nagyon megfogott, illetve az a tudat, hogy még nem volt másban, valamint, az, hogy velem tapasztalja meg az első alkalmat :) Ezek miatt nagyon kötődtem hozzá. De sajnos ez nem volt kölcsönös :(

Azóta se lett ez szempont, nem érdekel hogy volt e már másik nővel, és egy bizonyos határig az sem, hogy mennyivel.

30n

2014. dec. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt a filmet én is nemrég láttam :D


Ahogy már elhangzott ebben a topikban, természetesen nálam sem elsődleges szempont.


Engem azonban mindig jobban érdekeltek a tapasztaltabb lányok.


F/26

2014. dec. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok még, így nyilván egy szűz lánnyal lenne jobb elveszíteni. Azonban az én korosztályomban már nincsenek szűz lányok, másrészt pedig annyira ocsmány külsőm van, hogy nincs olyan lány, aki valaha is lefeküdne majd velem valamikor. Így jár az ember, ha egy genetikai hulladék a külsejét illetően.
2014. dec. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!