Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Be akar gyógyszerezni, ezt...

Be akar gyógyszerezni, ezt ugye ne engedjem? 17/l

Figyelt kérdés

Szűz vagyok. 1 hónapja vagyok csak a mostani barátommal, ő már nagyon akarja a szexet. Én kicsit még tartózkodom tőle, kicsit félek, várni szeretnék.

Azt mondta, ad egy tablettát, ami segít majd ellazulni, kívánni fogom és nem fogok félni sem.

Szerintetek? Belemenjek? Szeretem, de ez a gyógyszer dolog...



2014. dec. 24. 09:28
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon durva, kérdező.....
2014. dec. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
76%

Biztos hogy ne.

Ennek semmi értelme így!

Nehogy már be keljen gyógyszereznie hogy lefeküdj vele.

Ne vegyél be semmit, ezt a hülyét meg küld el a pi..ba!

2014. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
91%
Én azt mondanám, hogy ne is találkozz vele soha többet. Akinek ilyesmi eszébe jut, az mindenre képes...
2014. dec. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%

szerintem menekülj, amíg nem késő

1 hónap még nem-szűz lányoknál se olyan sok

2014. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
93%

Ez olyan romantikus....

Biztos egy szív alakú sebhelyet fog hagyni az oldaladon, miután kilopta a vesédet.

2014. dec. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot...
2014. dec. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
92%
Ez nagyon durván hangzik. Egyébként meg nem fullos szexszel szokás kezdeni, hanem lépésről-lépésre szokás haladni azzal, akit kicsit komolyabban veszünk. Tapi után lágy petting, majd aktívabb hetekig, ha pedig közben rájössz hogy a srác valami miatt mégsem kell, akkor úgy tudod kirakni, hogy nem adtad neki még teljesen oda magad, illetve aki ezt a tempót türelmesen végigjárja veled, annak nem csak pár alkalomra kellesz.
2014. dec. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem tedd fel magadnak azt a kérdést, hogy mennyire szeret téged egy olyan férfi, aki nem tudja tiszteletben tartani a kívánságodat, és nem tudja kivárni, hogy kellően erős legyen köztetek a szerelem, a kötődés és a bizalom ahhoz, hogy szeretkezzetek, és megfosztana téged attól a lehetőségtől, hogy ez akkor történjen meg, amikor te is kívánod őt testeddel-lelkeddel, és te is elérkezettnek látod az időt.


Ha nekem annak idején ilyen begyógyszerezős ötlettel állt volna elő a szerelmem, (akár egy hónappal, akár jóval többel a megismerkedésünk után), bennem ezerrel megszólalt volna a vészcsengő, és szakítottam volna, mert egy életre eljátszotta volna a bizalmamat.

2014. dec. 24. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
91%

Pofámról égett volna a bőr ha én egy éve csak viccből is mondtam volna a páromnak.

Ha szeret türelmesen megvárja amíg készen állsz, ha nem, akkor meg nem is éri meg ráalapozni a holnapot.

2014. dec. 24. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
89%
Azonnal szakíts meg vele minden kapcsolatot. Ez nagyon durva.
2014. dec. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!