Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Normális ha huszonévesen sem...

Normális ha huszonévesen sem kivanom szexet? L

Figyelt kérdés
2014. dec. 27. 13:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem. Szeretnél ezen változtatni, vagy jó neked így? Okozhatja ezt valamilyen trauma, pl. erőszak?
2014. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem. De van ilyen. Egyik nem sem vonz?
2014. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

mert még nemvolt fergeteges orgazmusban részed


pótold be


imádni fogod

2014. dec. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy szűz vagy-e vagy sem. :)

Huszonéves férfi létemre én sem mindig kívánom a szexet.

2014. dec. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
szüz vagyok és mégsem kívánom
2014. dec. 27. 13:32
 6/10 anonim ***** válasza:
Hat ha 24 evesen szuz vagy, akkor nem csoda - tartok tole hogy fogalmad sincs mi az, amit nem 'kivansz'. Van valami kulonos oka, hogy szuz maradtal?
2014. dec. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én nagyon kívánom, mégis szűz vagyok még, mert számomra, nem mindegy, hogy kivel vesztem el. Szerelemből akarom megtenni!


26/F

2014. dec. 27. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én nekem se a szex körül forog az élet általában ez az eltúlzott amcsi filmekbe van + ott ahol egy nagyobb városba annyian laknak mint egész m.o ha közbe kívánod akkor semmi gáz nincs lehet félősebb vagy esetleg tényleg trauma lehetsz asexuális hogy nem kívánod a szexet.De ezekkel nincs is baj mai világ már morbid szinten a szex körül forog.
2014. dec. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A nő testben kicsit összetettebb folyamatok indítják be a testi vágyat, és legfőképp ha fogalmad sincs arról mi is az az érzés amire nem vágysz.

Előfordulhat az is, hogy bár nem tudsz róla, valahol félsz, vagy undorodsz a dologtól. Mindkettő elég ahhoz, hogy se lelkileg, se fizikailag ne érezz vágyat. Aztán ott lehetnek okként a hormonok, esetleg valami trauma, vagy idegi károsodás ami miatt az agy nem képes vagy nem indítja el a szükséges folyamatokat a testben ami a vágyat kelti, hiszen az nem más, mint a testen belül zajló vegyi folyamatoknak az eredménye.

Szóval ha egyáltalán nem tud vágyat ébreszteni benned egy másik emberi lény, fordulj egy agyturkászhoz aki talán meg tudja találni a gátlás lelki okát.

Amúgy meg próbálkozz ha van kivel. Lehet csak valaki olyan társat kell találj akiben meg tudsz annyira bízni, hogy esélye legyen az esetleges gátlásaid lebontani és elég kitartó is lesz hogy ne adja fel.

2014. dec. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Azt sem kívánod hogy nyaljanak?
2014. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!