Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdjek vele?

Lefeküdjek vele?

Figyelt kérdés
A barátommal tervezzük , hogy lefekszünk , de engem még mindig aggaszt pár dolog ( pedig már 5 hónapja együtt vagyunk). Ha lefekszünk , milyen gumit használjunk , milyen póz legyen , vegyünk síkosítót ? ( még szűz vagyok ezért is parázom)

2014. dec. 28. 15:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
67%
talan egy kicsit tul sok dolgon ragodsz...
2014. dec. 28. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy történt meg, hogy nem terveztük, csak jött. Volt nála otthon gumi, így csináltuk. Nem kell agyalni ezen, nem lesz katartikus válzozás. Csak nyugi és élvezd.
2014. dec. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
40%
2-es tényleg nem tervezte egyikőtök se, persze...mégis volt otthon gumi mintha csak tojásról vagy üdítőről lenne szó.....
2014. dec. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2014. dec. 28. 16:08
 5/13 anonim válasza:
100%

Szia!


Ez nem így működik. Aludjatok nèha együtt először. Engedd, hogy simogasson, szépen egymásra kell hangolódni. Amikor úgy érzed, hogy mehet..... csak akkor tedd meg, ne más kedvéért!

Legyen mindig nálatok óvszer. A Durex a legjobb. Sikosító felesleges.

Ne szégyeld mondani neki mikor fáj stb.. ez alap kommunikáció.

És ami fő, ne idegeskedj, próbálj ellazulni és élvezni, különben nem fog jól esni. Arra számítsatok, hogy első pár alkalom vérrel és fájdalommal fog járni.


25/N

2014. dec. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
köszi
2014. dec. 28. 16:10
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Na ezt a tervezzük-et most fejezd be. Nehogy nekem aztán megbeszéljétek, hogy januárt 1-jén akarjátok, aztán be is készültök rá rendesen. Előtte fürdő, pezsgő, valami kellemes vacsora, rózsaszirom az ágyban.... ezek semmik, nem tesznek hozzá semmit. Lehet ott van pár dolog, de ha te érzésben nem vagy ott akkor az nem az igazi éjszaka.


Elsőnél nekem durex volt, de utána masculant vettünk, mert olcsóbb. 2,8 éve használunk masculant kb. Síkosító nekünk nem kellett, nem vettünk, nem is gondoltuk, hogy kéne, mivel ha tényleg kívánod, akkor leszel elég nedves te is. Először misszionárius pózban csináltuk, de ez csak úgy magától jött. Ja és 1-2 hónapokat pettingeltünk mielőtt megtörtént volna.


Akkor nagyon kívántuk egymást, pettingnek indult, de az érzelmek olyannyira a felszínre törtek, hogy ha akkor nem tesszük meg később lett volna még egy ilyen tökéletes ráhangolt este.


Szerintem várd meg míg spontán jön, a lényeg, hogy legyen mindig gumi ép ész, szerelem, kívánat, akarat...stb és ennyi.

2014. dec. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
45%
Cotton gumit mert a befőttes nem biztos,hogy 100%-os védelmet nyújt.
2014. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 T/Z válasza:

Gyümölcsizű durexet vegyetek, az nem rontja el a "pillanatot" az ízével/illatával.

Sikosító is vicces, jó ízük van.


De én pl. úgy voltam ezzel, h már sokáig előtte is szexeltünk, de csak franciáztunk, ő kinyalt, én meg kézzel/szájjal kényeztettem. Szóval maga a behatolás az nem foglalkoztatott egyikőnket sem, a szex anélkül is működött.

Persze borotva használata nem árt, (ha esetleg eddig nem).


Viszont nem árt szex előtt fürdeni, nem előtte nap este, vagy aznap reggel, hanem közvetlenül előtte.

Aztán.. én pl. kifejezetten utálom a szappan szagát, meg mondjuk némelyik tusfürdő is túl erős szagot hagy maga után (na jó, ezt egyesek illatnak nevezik).


Sikosító inkább csak akkor kell, ha "két kézzel nyalakodunk", és felnyal belőled mindent; ilyenkor nem árt egy kis nedvesség utánpótlás.

Tedd fel a radiátorra, akkor kicsit felmelegszik, és nem lesz olyan hideg.


A tejszínhab is vicces tud lenni, befújod magad ott, ahol szeretnéd, h lenyalja rólad..


Szóval ezekkel jól rá lehet hangolódni egymásra. :))

2014. dec. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
köszi a választ
2014. dec. 28. 18:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!