Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért érzem magam szarul...

Miért érzem magam szarul attól, hogy a barátnőm elvesztette 15 évesen? 17/L

Figyelt kérdés
Én még szűz vagyok, bár lett volna alkalmam, de nem éltem vele, ő meg vagy 3 hónapja jár a barátjával, nagyon szeretik egymást, és lefeküdtek. Tökre örülök nekik, de én még nem voltam szerelmes, csak úgy meg nem akarom elveszteni. Akkor mégis miért vagyok szomorú?
2015. jan. 2. 16:42
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Irigy vagy te drágám :)
2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
55%

Talán mert legbelül te is versenyként éled meg, mint sok mai fiatal, akik csak azért veszítik el, hogy büszkélkedhessenek, menők legyenek. Persze utána meg jöhetnek a "terhes vagyok" kérdések.

15 évesen még ne aggódj azon, hogy miért vagy még szűz. Majd eljön az időd neked is, de szerintem addig még várj.

2015. jan. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Kancás vagy.
2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Irigy vagy.
2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

hiányzik valaki/valami? ja és ne veszd el csak úgy, annak semmi értelme...


amikor történik valami és úgy érzed boldog vagy, akkor csináld mindig azt...!

2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ticonderoga 17 vagyok nem 15. ;) Nem hinném hogy irigy vagyok, mert lett volna lehetőségem, csak talán úgy érzem hogy én sosem tudok majd szerelmes lenni.
2015. jan. 2. 16:58
 7/9 anonim ***** válasza:
sokan vannak ezzel így, majd egyszer az leszel...bár ezt úgy mondom hogy én 24 vagyok fiú és szerintem én se voltam még szerelmes.
2015. jan. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Félreolvastam, sorry. :) Akkor nem szóltam. Bár a "te időd is eljön" rész még így is helytálló. :)
2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:
Valószínűleg félted őt és nem vagy egészen biztos a srácban. Meg hiányozhat az hogy valakivel ilyen boldog legyél.
2015. jan. 2. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!