Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem tudom, mit csináljak!?

Nem tudom, mit csináljak!?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiuval 2 honapja és úgy erzem szerelmes vagyok.Egyre többször "célozgat",de csak úgy finoman..És egyre többször gondolok bele ,hogy milyen lenne vele..néha nagyon elkap a hév,de utana visszahuzodom..ha lefeküdnénk biztos csak később történne meg ,mert ilyen korán még nem engedném meg..de nagyon félek attól ,hogy mi lesz ha meglát meztelenül..félek ,hogy esetleg túl rossz "adottsagaim" vannak és nem fogok neki tetszeni...és ,hogy nagyon esetlen leszek..mit csinaljak ? 16/L

2015. jan. 2. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
91%

Előbb magadat szedd rendbe önbizalmilag (és ha kell, testileg), hogy elmondhasd magadról, hogy "de tuti csaj vagyok, micsoda szexi testtel". Utána lehet gondolkozni a többin.


Hogy mit csinálj? Azt, amit jónak látsz. Hadd ne én mondjam már meg...


17/L

2015. jan. 2. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindenki mondogatja ,hogy jó alakom van ,meg ugye 10 éve sportolok,vékony is vagyok..de mégis félek ,hogy neki ez nem fog tetszeni...
2015. jan. 2. 20:43
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban neked kell eldöntened, nem az itteni válaszolóknak...

Szerintem amiatt ne aggódj, hogy nem jók az adottságaid. Ha az a fiú célozgat, akkor bizonyára kíván, és tetszel neki.

Ha annyira elkap a vágy, akkor egy pettingbe belemehetsz.

Teljesen természetes, hogy aggódsz, hogy esetlen leszel vagy valami.. de hidd el, ha már te is akarod, akkor nem lesz gond. Olyankor már jön magától.

2015. jan. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm! sokat segítettetek !:)
2015. jan. 2. 20:47




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!