Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Leszbikus szexnél mi számít a...

Leszbikus szexnél mi számít a "szüzesség elvesztésének"? Melyik az a pont, ami után szerintetek már biztosan nem szűz vki?

Figyelt kérdés

természetesen nem vibrátorral való szexre gondoltam, de a vibrátor amúgy nem számítana annak. hanem csak két női test van.

mit gondoltok?


2010. febr. 5. 00:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

nehéz kérdés

de sztem egy jó alapos szex, amiben minden megvolt, ami csak 2 lány közt lehet

2010. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
88%
Azt gondolom hogy az a szűz aki még nem szexelt. pont.
2010. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
91%
a szüzesség az érintetlenséget jelenti.tehát ha egy lány szexuálisan megérint,akkor már nem vagy szűz.
2010. febr. 5. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
83%
azéprt ez nem ilyen egyszerű, egy hetero pár esetén sem nevezzük a szüzesség elvesztésének a pettinget- pedig szexuálisan megérintik egymást
2010. febr. 5. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
62%
sztem ha kiszakad a szűzhártya.
2010. febr. 5. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%

Na, ez egy marhaság. Tehát ha valakinek elszakad a szűzhártyája hét évesen erőltetett sportolástól az már nem szűz, de aki engedi s*ggbe, fülbe, orrba, szájba, CSAK hüvelybe nem, az meg még szűz.

Hát egy nagy lóf4szt, meg még kettőt hogy legyen tartaléknak is.

A heteróknál tudom mi a különbség penetráció és petting között (igen mindkettő része a szexnek mint olyan, bocsika) Hogy a leszbiknél hogy megy ez, azt engedelmetekkel inkább hagynám hogy ők döntsék el. De a véleményem továbbra is: Az aki már szexelt az nem szűz. Pont. Akkor se ha nem szakadt ki, akkor se ha visszavarrták, akkor se ha más volt a körzetszámuk, és akkor se ha kutyával csinálták. Kifogás millióegy van, de ha keféltél már életedben akkor nem vagy szűz. De igen, ez ilyen egyszerű.

2010. febr. 5. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Régi felfogás szerint amikor már pénisz járt benned akkortól nem vagy szűz(szerintem is). De talán nézd meg a wikipedián, vagy biztos az interneten fent van valahol a szüzesség definíciója.
2010. febr. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
sztem az ujjazástól simán kiszakadhat a szűzhártya leszbiknél is, pláne ha előkerülnek a vibrátorok....:D
2010. febr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
37%

Amíg valakiben nem járt pénisz, addig hivatalosan szűz. Akkor is, ha valami mástól kiszakadt a szűzhártyája, akkor is, ha egész életében leszbikus szexben volt része stb.


A fizikai szüzességnek és a szűzies életnek semmi köze nincs egymáshoz.

2010. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Fejben az első szextől nem vagy szűz, ami leszbikus értelemben véve valódi szeretkezés és nem csak petting.

Biológiai értelemben szűz vagy amíg a szűzhártyád sértetlen.

Ilyen egyszerű.

Innentől, ha leszbi vagy te tudod mikortól is nem vagy szűz, ha csak kíváncsiskodó akkor passzolom a kérdést.

2010. febr. 6. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!