Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

Adott egy fiú 19 éves és egy 13 éves lány.(január 30-dikán tölti a 14 et) Bele szerettek egymásba járnak.

Most vagyunk együtt 1 hónapja.Én a fiú vagyok.

Ha lehet kíméljetek a "pedofil" "beteg" stb... kifejezésektől.

Ebben a világban már gyakori az ilyen korkülönbséggel lévő kapcsolatok száma.6 év van közöttünk.

Igazából én féltem hogy a szülei nem fogják majd ezt jó szemmel nézni ezért nem mondtuk el.Bár én annak a pártján voltam hogy mondjuk el minél hamarabb.De a lány nem akarta mert félt hogy akkor el választanak minket egymástól.Tudtam pedig hogy ez nem helyes.Nem kellet sok idő neki le is "buktunk a szülők előtt".Meg történt a baj amitől félt a lány.Mivel épp akkor nálam volt haza vittem autóval.(béreltem).

Próbáltam nyugtatgatni nem lesz baj én ki állok mellette és szeretnék is.Majd én beszélek a szüleivel mondtam neki szembe nézek velük mert nekem ő (vagyis a lány) meg ér annyit.A szülei nagyon szigorúak ami szerintem sem baj nagyon jól nevelt a lány bár lehet kicsit túl szigorúak is.Le ültem a szüleivel beszélni.

És nagy meglepetésünkre kaptunk egy esélyt arra hogy együtt lehessünk.Édesanya azt mondta értékeli azt bennem hogy van gerincem és ki álltam elé.Nem csak el mentem.Sajnos én egyedül élek 1 éve elhunyt mind két szülőm azóta "ön ellátó vagyok" Bár igaz szegényes körülmények közt élek.Szüleim is nehezen boldogultak mindig és én is nehézkesen állok sajnos anyagilag.

A lányt ez nem érdekli hogy hol élek vagy azt hogy nincs pénzem.Ők sem gazdagok csak jobbak az élet körülményeik mint nekem én egyedül nehezen boldogulok.

A lány mondta hogy az édesapja tett egy megjegyzést rám.Még hozzá ezt "Egy fokkal feljébb van mint egy csöves".Félek attól hogy a nehéz anyagi helyzetem miatt nem fognak majd a szülők el fogadni engem.Minden estre szeretném be bizonyítani a szülőknek függetlenül attól hogy még "gyerek" a egy szem kislányuk attól még szeretem és ki tartok mellette.Sosem voltam az a fajta

aki csak szórakozzon a lányokkal.Bár igaz voltam már reménytelenül szerelmes egy másik lányba 2 évig küzdöttem a kezéért mindent meg tettem érte és ő csak kihasznált.Sajnos csalódtam az első szerelemben amit éreztem hamis volt.Meg ismertem ezt a lányt és bele szerettem pedig már azt hittem nem leszek szerelmes és magamnak is meg fogadtam hogy 16 év alá nem megyek pár választás téren de meg szegtem.Nem is ez bán igazán.

Van pár kételyem a lánnyal kapcsolatban.

Lehet majd ki növi ezt a "nagy szerelmet" és akkor én megint pofára esek?

Ki tartana mellettem ha kitartok mellette.

Most még nagyon fél hogy elveszít engem mert otthagyom majd egy másik jobb lány miatt és érzem azt hogy nagyon szeret és hozzám is egyre közelebb kerül.Ami nem igaz mert ha szeret alig ha kapok nála többet és én nem is vágyom többre hogy kölcsönösen szeressen és kitartson mellettem. De félve engedem közel magamhoz nem biztos hogy ennyi rossz dolog után már ki bírnám azt ha meg szeretem és a végén itt hagy.

Van egy olyan kételyem is hogy azért vagyok számára "érdekes" mert idősebb vagyok nála és ebből kifolyólag van ez a vonzalma irántam.

Még is mennyire gyakori az ilyen aki ilyen korban össze jönnek és együtt is maradnak?

A szexre tudok várni hiszen nekem nem az a lényeg sosem voltam az a típus aki arra megy és ha szeret akkor meg pláne megéri várni rá.

Kezdem érezni azt hogy hiányzik hiszem már nem találkoztam vele már vagy 3 hete a múltkori kalandunk miatt büntetésben van.Vele álmodok sokszor.

Ilyen velem csak akkor volt amikor a másik lányba szerelmes voltam.

Szerintetek beleszerettem?



2015. jan. 5. 04:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Írd egybe azokat a szavakat, melyeknél az igekötő az ige előtt áll!
2015. jan. 5. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ha elfogadta az anyagi helyzeted akkor az anya meg az apa is elfogja és ha nem lenne ilyen fiatal akkor is szakithatna vagy megunhatna szerintem nem kellene ennyire ragorcsolni a dolgokra mert ettol is tönktemehet a dolog fiatal vagy még te is nagyon .
2015. jan. 5. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
"Egy fokkal feljebb van mint egy csöves" Ezért nem volt még barátnőm :)
2015. jan. 5. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a XXI. században ez teljesen okés. Am. nem kell aggódnod, az idő úgyis eldönt mindent.
2015. jan. 5. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Kedves harmadik válaszoló "egy fokkal feljébb van mint egy csöves" Ezért nem volt még """barátnőm""" neked ? :)

Nézd meg mit írsz mielőtt kritizálni akarsz valamit.

De ezt akkor sem úgy kell elképzelni az édes apja túlságosan is lekezelően fogalmazott és erősen.

Szerintem egy csövesnek nincs internetje 80.000ft -os telefonja 200.000Ft os számítógépe. És sík képernyős TV-je :)

Meg normális állapotban ápoltan járok mindenhova.

Tisztán.

Egyetlen rossz szokás a dohányzás.Ami miatt érzik rajtam a cigaretta füstje.

2015. jan. 5. 05:21
 6/7 anonim ***** válasza:
23%
pe pe pe pediber
2015. jan. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező! Magamra értettem amit írtam. Mert én nem tudnék/akarnék megfelelni a szülőknek. Egy 4 éve 5000 ft-ért vásárolt telefonom van, amin nincs pénz. Meg az okirataim képezik a "vagyonomat". Még kajára is alig van pénzem. És azért írtam a válaszom, mert rám tényleg igaz, hogy csak egy szinttel vagyok feljebb egy csövesnél.
2015. jan. 5. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!