Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elveszthetem a szüzességemet...

Elveszthetem a szüzességemet ha masztizás közben megujjazom magam?

Figyelt kérdés

2015. jan. 5. 22:06
 1/9 Linó03 ***** válasza:
A szűzhártyád esetleg kicsit sérülhet, de a szüzességed csak akkor veszíted el, ha megdugnak.
2015. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A szűzhártyát elszakíthatod, de attól még tulajdonképpen szűz maradsz, ha elvi kérdésnek vesszük.
2015. jan. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha jó alaposan széttágítod, egy farok átmérőjére, és jóóó mélyen bahatolsz, akkor persze hogy leszakadhat..de fizikailag szűz maradsz, csak biológiailag nem
2015. jan. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Attól hogy megujjazod magad és átszakad a szűzhártyád attól még szűz maradsz. Csak akkor veszítted el a szüzességed ha valakivel szexelsz.

Hány éves vagy? Mert én 13/L és mégis jobban tudom...

2015. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

Kedves előttem válaszolók!


Tisztázzunk valamit: a szakirodalom szerint szűznek azt nevezzük, akinek ép a szűzhártyája.


Ha egy nőgyógyászhoz elráncigál az apád/anyád, az kapásból megmondja, h már nem ép a szűzhártyád, tehát mér nem vagy szűz.


Mondogathatjátok ti, h de hát én még nem is szexeltem, meg se dugtak, mert még nem voltam fiúval, úgyhogy tulajdonképpen szűznek tekinthetők vagytok, a kutyát nem fogja érdekelni.


Elvben igazatok van, de a kérdező szerintem nem ezt kérdezte, hanem, h ujjazás közben is át lehet-e szakítani a szűzhártyát.

Igen, át lehet, ha nem vagy elég óvatos.

De azt valószínűleg észrevennéd.

2015. jan. 5. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a szakirodalom nem beszél szüzességről, mert elvi kérdés, nem nőgyógyászati
2015. jan. 5. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat fõleg az utolsó elõttinek. 17L vagyok és valóban az érdekelt h az ujjazás átszakíthatja-e a szüzhártyát.És még egy valamire kíváncsi lennék, hogy az baj-e ha nemtudom benyomni az ujjam a hüvelyembe?
2015. jan. 6. 16:53
 8/9 anonim ***** válasza:
Hali ismét (4. vagyok). Hát akkor viszont rosszul fogalmaztad a kérdést. Hát amúgy az aki azt a hosszú nőgyógyászos szöveget írta annak igaza van: Ha átszakad a szűzhártyád akkor fizikailag nem vagy szűz de Elvileg igen.
2015. jan. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor túl szűk vagy még ha nem bírod. Nem baj, jobb mintha túl tág lennél .
2015. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!