Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek mit tegyek?

Szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel mondhatni együtt nöttünk fel és azóta is ő az egyik lejobb barátom és ez forditva is igaz. Egyik nap bedobta hogy elszertné már veszíteni mert már 18, és hogy nem bízik meg más srácban és velem szeretné először csinálni. Nagyon szép lány de attol félek hogy ha lefekszek vele lehet oda a barátságunknak, és nekem fontosabb a barátságunk mint egy sex. Szerintetek mit tegyek?

2015. jan. 6. 21:55
 1/10 anonim ***** válasza:
Én beválalnám.
2015. jan. 6. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

feküdj le vele!

a lúzerek azt fogják javasolni hallgass a szívedre.

te döntesz melyik kompániába akarsz tartozni ;)

2015. jan. 6. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 RRR ***** válasza:

ne hagyd ki ,akár többször is

aztán barátkoztok tovább

2015. jan. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

"nekem fontosabb a barátságunk mint egy sex."

Ennél ócskább kifogást életemben nem hallottam. Az, hogy még nem találtad meg a tökeidet, sokkal hihetőbb lett volna.

2015. jan. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
A válaszolókhoz szólok. Ha ti lennétek ilyen helyzetben akkor mit csinálnátok. Ha meg nem tudtok hasznos választ írni akkor ne is írjatok semmit!
2015. jan. 6. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
figyelj attól hogy az ő barátsága többet jelent még más lányokkal lehet sex
2015. jan. 6. 22:24
 7/10 anonim válasza:

Szerintem mond meg neki:

"Egy feltétellel!Nem mehet tönkre utána a barátságunk!"

2015. jan. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Szerintem ne feküdj le vele mert erre télleg rámehet a barátságotok..Neked kell eldönteni melyik a fontosabb (de az se jó ha nagyon akarja a lány te meg tiltakozol beszéld meg vele)
2015. jan. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ ocsem ugynigy gondolkidott ilyen helyzetben,es csak par evvel kesobb jott ra hogy meg kellett volna tennis,de hat keso banat eb gondolat.Ugyhogy ne foglalkozz ilyen dolgokkal,csak tedd meg amit kell.
2015. jan. 7. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Szerintem attol meg jobb lessz a kapcsolatotok,csak folytatni kell,es meg parkapcsolat is lehet belole.
2015. jan. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!