Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vegyem rá a barátnőmet...

Hogyan vegyem rá a barátnőmet hogy lefeküdjön velem?

Figyelt kérdés
már legalább fél éve járunk és nem tudom hogyan kérdezzem meg. de ha meg ott lennénk nem tudom hogyan reagálna ha rámászok :/ köszönöm a válaszokat

2015. jan. 8. 15:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Kényszerítsd fegyverrel vagy vegyél neki Raffaellót
2015. jan. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Petting volt már egyáltalán?

Ha még nem értetek egymáshoz úgy, akkor ne is akarj lefeküdni vele, pláne ha neki ez lenne az első.

2015. jan. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
He baba menjunk aludni fellottek a pizsamat de ma pizsama nelkul alszunk.
2015. jan. 8. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne vedd rá. Legyél olyan pasi, akinek nem tud ellenállni. Tehát nem őt kell változtatni, hanem neked kell változnod.
2015. jan. 8. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi 4.kommentelő hasznos voltál ;)
2015. jan. 8. 19:00
 6/7 anonim ***** válasza:
A félreértések elkerülése végett: halál komolyan mondtam, amit mondtam. A "légy önmagad" egy hatalmas baromság. Az ember amúgy is folyamatosan változik, ha meg oka van rá, akkor pláne kell, hogy változzon. Kegyetlenül hangzik, de ez is egy szűrő. Aki tud alkalmazkodni a szükséges körülményekhez, az odajut a puncihoz (tovább tudja örökíteni a génjeit), aki képtelen alkalmazkodni, az hoppon marad.
2015. jan. 9. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rávenni... Nekem, mint lánynak nem hangzik túl hízelgően ez a szó, hisz a szexet nem lehet erőltetni pláne ha az neki az első alkalom lenne. Ne rá vedd, hanem tudakold meg mit szólna hozzá, beszéljetek erről. Ha még semmi sem volt akkor előbb csak pettingeljetek. Mindenesetre ne legyél erőszakos, biztos nem várat már sokáig magára.(:
2015. jan. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!