Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jó ötlet egy huszonéves nőnek...

Jó ötlet egy huszonéves nőnek érzelmek nélkül, akár egyéjszakás kalandban elveszítenie a szüzességét?

Figyelt kérdés
Mivel hiába vár évek óta a szerelemre, ezért tenne ilyet. Nagy eséllyel megbánja?

2015. jan. 11. 18:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
53%
Szep emlek lesz hogy először egy vadidegen dugott meg.
2015. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Most huszonéves vagy 15?!
2015. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
5%
Ezt egy nőgyógyász 5 perc alatt megoldja egy kisollóval.
2015. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%
Minek? Elveszted aztán ennyi, utána ugyanúgy nem szexelsz ki tudja meddig. Nem mondom, hogy feltétlenül életed egyetlen szerelmével kellene elvesztened, de akkor már inkább barátság extrákkal vagy szexkapcsolat. Ennek, hogy lefekszel valami idegennel csak hogy ne legyél szűz, szerintem semmi értelme.
2015. jan. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mégsem várhat 30 éves koráig vagy tovább. És a szexet ős is kívánja és szeretné megtapasztalni....akkor mi mást lehetne tenni?
2015. jan. 11. 19:04
 6/14 anonim ***** válasza:
82%

Ez embertől függ. Én nem voltam huszonéves csak naiv, és annyira nem volt a srác sem vadidegen, egész egy hete ismertük egymást, mikor megtörtént :D De nem bántam meg. Nem volt egy romantikus történet, nem lett belőle sem nagy szerelem, sem holtomiglan-holtodiglan, azóta se beszéltünk, és kiderült, hogy amúgy barátnője volt, de ezzel együtt sem bántam meg. Tapasztalatnak teljesen jó volt, és remélhetőleg nem életed első szexe lesz a legemlékezetesebb :) Nekem legalábbis azóta annyival de annyival jobb szerelmeskedéseim voltak, olyan orgazmusok, hogy hű, tehát érted... A napokban beszélgettem egy barátommal, és teljesen kiakadtam magamra, amiért nem tudtam felidézni, hogy is hívták a pasit. Ha elég érett vagy fejben, akkor ezt el tudod rendezni magadban felnőtt módjára is.


Romantikus fajta vagyok, de nem hiszek abban, hogy a szüzesség egy ilyen misztikus, "csakazigazinakadhatomoda" dolog lenne. Engem semmiben sem határozott meg. Viszont sajnos ezt kevesen tudják elmondani magukról. Tehát ismét, az, hogy megbánod-e, csakis tőled és a személyiségedtől függ.


22/l

2015. jan. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerüen nem hiszem el, hogy eddig senki sem akart meghoditani, vagy ezután ne akarna. Öszintén! Eddig hányan szerettek volna szexelni veled? (szerinted)
2015. jan. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem a szüzesség okoz gondot, hanem hogy szexelni akar, már nem bírja:) De nagyon érzelmes típus, azért várt eddig, de mind hiába...

Valószínű több egyéjszakás lenne utána.

2015. jan. 11. 19:08
 9/14 anonim ***** válasza:
80%
Biztos találsz valakit, ha más nem, legalább laza kapcsolatra. Az egyéjszakás szerintem nem a legjobb megoldás.
2015. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
78%

Én már eljátszottam a gondolattal, lett is volna nem is egy jelentkező, a szexet is kívánnám... de érzelmek nélkül mikor odajutunk már nem megy. Beállítottságtól függ.

Én próbáltam, nekem nem így nem működik. Hát várok tovább :) 23l

2015. jan. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!