Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják furának azt,...

Miért tartják furának azt, hogy még szűz vagyok? Szerintem ez teljesen normális dolog 16 évesen. Vagy ennyire nagyot változott volna a világ?

Figyelt kérdés
2015. jan. 11. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Imádlak komolyan! Végre egy normális kamasz!
2015. jan. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az elcseszett generációban legalább te megmaradtál normálisnak. Hála az égnek
2015. jan. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Régen ez volt a természetes. Sőt, aki 18 év alatt esett teherbe, azzal ne tudd meg hogy bántak a szülészeten.


Most meg, ez a norma. Mindenki 13-14 évesen már elveszíti és 18 évesen korára több farkat lát, mint könyvet.

2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"Bezzeg a régi szép időkben, 50 évvel ezelőtt, amikor szintén még csak 16 éves voltam, emlékszem akkor a mai velem egyidős fiatalok nem ilyenek voltak. Tudom, hiszen abban a korban is éltem és van összehasonlítási alapom." - A kérdező
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jó a gondolkodásmódod. Ne hagyd magad befolyásolni.
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjátok már ezt a normális/nem normális dolgot. Attól hogy valaki már nem szűz 16 évesen, attól nem válik abnormálissá...Nem beszélve arról, hogy régebben is a legtöbben elveszítették 18 alatt.
2015. jan. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg olyan lany ismerosom van, akik azzal dicsekednek (!), hogy tizenket evesen igy, meg ugy fekudt le egy huszoneves ferfivel. Par kerdes nalam felmerul ilyenkor: a lany szulei ilyenekrol miert nem tudnak? a lanynak hogy jut eszebe ilyen? (ennyi idosen teljesen mas dolgok jartak az eszemben) a ferfi tisztaban van, hogy mit tett? Amugy szerintem 14-15 eves kortol mar nem olyan veszes, es mar elfogadottnak lehet mondani, hogy elvesziti, de csak akkor ha tenyleg szereti a masikat, megfeleloen vedekezik, atgondolja az egeszet. De szerintem egyaltalan nem ciki, hatranyos, ha az ember ennyi idosen meg szuz:)
2015. jan. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Semmi fura nincs benne, hogy 16 évesen még szűz vagy. Én ugyan pár hete vesztettem el(másfél éve vagyok együtt a barátommal). De engem eddig sem piszkáltak/cikiztek az ismerőseim azért, mert még szűz voltam, pedig Budapesti vagyok és itt gondolom mégolyanabbak az emberek("menőségre" mennek,stb)... A (de)generációk meg egyre rosszabbak. :( Lassan 10 évesen akar majd szexelni mindenki, siralmas... Ha én 12 évesen vesztettem volna el a szüzességem inkább titkolnám, lesülne a bőr a képemről. Sajnos az olyanok akik ezzel akarnak "menővé" vállni, nem egy "normálisat" is belerángatnak, mert addig cikizik őket, míg be nem sokallnak. De a degeneráltakat ez is csak mégéretlenebbé teszi, hogy túl korán akarnak felnőni.

Kérdező, ne hagyd magad továbbra sem, majd elveszted a szüzességed amikor te úgy érzed eljött az idő, azzal akit szeretsz. :)

16/L

2015. jan. 12. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Szia 3-as!Azoknak a lanyoknak akik 13-14 evesen veszitik el a szuzesseguket,valoban tobb dakot tartanak majd a kezukben mint konyvet,de ezek a lanyok 18 eves korukra tapasztalattal fognak rendelkezni,nem ugy mint az a sok 18-25eves fiatal nok akik ide irjak Ki a kerdeseiket,es ezt:18 eves szu"z,23 eves szu"z.A lenyeg az hogy ido elott ne legyen terhes,pl;13 evesen.
2015. jan. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Nem attol szamit valaki rendes lanynak hogy mikor vesztte el a szuzesseget,hanem attol milyen eletet el.A nok is imadjak a szexet csak az atlag mentalitas nagyon pocsek.
2015. jan. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!