Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan vesztettétek el a...

Hogyan vesztettétek el a szüzességeteket?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok, és másfél hónapja vagyok együtt a barátommal, akit már évek óta ismerek, mert barátok voltunk. Én még nem voltam soha senkivel együtt szexuálisan, neki már van tapasztalata, mert az előző barátnőjével lefeküdt. Párszor voltam náluk fönt, mikor a szülei nem voltak otthon, és ő nagyon akarta volna mindháromszor, hogy megtörténjen. De én furcsállom kicsit, hogy még az után is, hogy elmondtam neki, nekem ez lesz az első alkalom, csak úgy spontán elkezdett a nadrágomnál matatni, nem illene valami romantikusabb környezetet létrehoznia? Pl. hogy rendesen áthív magához, bort vesz, gyertyát gyújt... és nem tudom, pontosan mi történik, mármint nem az aktus maga, hanem előtte, nektek milyen tapasztalatok van erről? Hogy történt meg az első alkalom?

2015. jan. 17. 17:53
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Húha itt gondok vannak. Beszéljetek egymással a szexualitásról, ki mit szeretne. Fokozatosan fedezzétek fel egymás testét, pettingeljetek pár hétig, vagy ahogy normálisnak érzed a tempót, csak utána jöjjön a behatolás.
2015. jan. 17. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Hogy vesztettem el? Meg sehogy de remelem nem leszek huszon akarhanyevesen szuz mint az itteniek tobbsege..inkabb elmegyek prostihoz ha 19 evesen is szuz leszek. 15F
2015. jan. 17. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

5 szál rózsa ,likör, illatosgyertya, csoki, romantikus vacsi... És Nem.Nem aznap történt , közbeszólt a fáradtság és mèg sok más.De mi már akkor szinte mindent csináltunk előtte.

21/L

2015. jan. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
De másnap, már megvolt.
2015. jan. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az első közös nyaralásunkkor 15 évesen. Semmi bor-rózsa-satöbbi nem volt, de tökéletesre sikerült. :) Szerintem ez nem feltétel.
2015. jan. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez olyan hollywoodi... Bor, rázsaszirmok, gyertyák.. jóhogy nem pónit akartok szex előtt.

Miért nem lehet csak simán szeretkezni a pároddal? Szeret téged odafigyel rád, mi a #@nak kellenek ilyen hülyeségek.

Meghát nem is értem, hogy egy srác kvázi befektet, hogy szexelhessen a párjával akit szeret. Vegyen ezt-azt, hogy legyen szex. Ezt soha nem értettem a lányokban. Ki kell fizessen a párod mint egy útszélit? Csak nem kp-t kapsz hanem bort meg gyertyákat.

Miért nem szexelsz azzal az emberrel akit szeretsz és viszont szeret anyagi elvárások nélkül?

Szerintem ez tuti a hülye amcsi filmek miatt alakult ki a lányokban.

21/f

2015. jan. 18. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

Nekünk nagyon spontán ment.

Én nem terveztem ilyet egyáltalán, nem azért hívtam fel magamhoz mikor egyedül voltam otthon, de esett az eső, így a tervezett séta elmaradt. Így volt jó, csak annyit csinált, amennyit én is akartam és végül is szex lett belőle.

Ne tervezgesd, nem a gyertyán van a hangsúly! (persze nem rossz, ha van)

2015. jan. 28. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem veszítettem el, fogalmam sincs, hogy hogyan kell. 25/F
2015. jan. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Én 19 évesen vesztettem el a szűzességem.Az egész úgy kezdődött hogy ügye összejöttünk.Aztán három hónap járás után tovább tartott magánál.Aztán még tovább.Végűl az ágyára fektetett,szép fokozatosan kezdett levetkőztetni...és hát megtörtént.
2015. febr. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

20 évesen vesztettem el... fél év járás után (+ 5 hónap íg osszejottunk és elotte már 2éve ismertem).. elotte minden volt, csak szex nem.

hozzá utaztam a fél éves fordulónkra, (de úgy adódott, hogy a vonaton találkoztam ismerosokkel, és az út 4 órás volt, s kozben elkezdtunk iszogatni, jó kedvunk lett).. amikor megérkeztem a páromhoz haza, már tudtam, hogy nekem most kell... megkérdeztem tole, hogy van-e nála óvszer.. meglepodott, láttam rajta, hogy sokkoltam, de nagyon orult.. s akkor megtortént.. :)

nagyon jó volt, nem bántam meg...

2015. ápr. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!