Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Tényleg divat most hogy a...

Tényleg divat most hogy a 14-16 éves lányok vibrátorral veszítik el a szüzességüket?!

Figyelt kérdés
:O:O:O valamelyik nap hallottam egy barátnőmtől ... elég siralmas szerintem ... ti mit gondoltok ? köszi a válaszokat
2010. febr. 8. 07:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Manapság elég korán kezdik szerintem. Ebből a szempontból talán nem is baj, ha vibrátorral veszítik el figyelembe véve a tinédzser terhességek számát.

Legalább kiismeri saját testét, örömet okoz magának, s az első alkalom nem lesz "rossz". Másfelől csinálhatja naponta háromszor, akkor sem esik teherbe...


Visszatérve kérdésedre, én most hallok erről először, szóval nem hiszem, hogy ez divat lenne.

2010. febr. 8. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
szia először is köszi a választ. Nos én 15 éves vagyok és jól ismerem a mai lányokat és már nem is egy embertől hallottam erről ...
2010. febr. 8. 08:03
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Hát ha te vibrátorral valakinek elveszed a szüzességét, te vagy az isten... Másik, nyugodj bele, nem vibrátorral vesztik el, és nem 14-16 évesen, hanem korábban.
2010. febr. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
akkor úgy fogalmazok, hogy vibrátorral átszakítják a szűzhártyájukat...
2010. febr. 8. 08:08
 5/18 anonim ***** válasza:
48%
én ilyet még sose hallottam. :D pedig 17 éves vagyok. nem értem mire jó hogy 14 évesen vibrátort használ, de biztos van előnye a tinédzser terhesség szempontjából.
2010. febr. 8. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%
Inkább vibrátor szerintem, mint banán, vagy dezodoros doboz. Ne hidd, hogy bármelyik másik korosztály nem dugdosott föl magának mindent kíváncsiságból.
2010. febr. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Itt nem azon van a hangsúly, hogy mivel szakítják át.Tőlem aztán bármi pénisz alakú dolog lehet hanem mégis a szűzhártyájukat az első szerelmüknek kéne "átszakítani" vagy nem ?? nem "érzéketlen" nektek ez egy kicsit ? Egyetértetek vele ? kösz a válaszokat
2010. febr. 8. 10:40
 8/18 anonim ***** válasza:
4%
majd én segitek rajtad ne cidrizz!
2010. febr. 8. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
94%

szerintem ez nem ennyire bonyolult. Ugyanúgy szűz egy csaj attól, hogy vibrivel átszakítja magának. A szűzhártya egyébként is átszakadhat akár futás közben is.

A férfiaknak nincs szűzhártyájuk mégis mondjuk hogy szűz vagy sem.

Így ha átszakítja magának, utána lefekszik egy sráccal, akkor neki az lesz az első...

2010. febr. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Honnan szerez egy 14 éves kislány vibrátort?
2010. febr. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!