Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van olyan nő, akinek nem fájt...

Van olyan nő, akinek nem fájt az első alkalom?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy fájni fog a szüzességem elvesztése.
2015. jan. 23. 22:38
 1/9 anonim válasza:
Nekem se fájt inkább csak furi volt. Ne aggódj nem fáj csak rá kell készülni rendessen és akkor nem lesz baj. olyannyira nem volt rossz nekem ,hogy nem egésszen 2 éve volt de nem emlékszem igazán kellemetlenségre vagy fájdalomra. Ha bármi kérdésed van, írj privit.19 N
2015. jan. 23. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt, nem is véreztem.
2015. jan. 23. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Akkor hogy legyen egy negatív is.

Nekem fájt. Nem kicsit. A nagyon meg túl enyhe kifejezés rá. 20 éves voltam. A barátom figyelmes volt, tényleg, először csak ujjal próbálgatott tágítani, akkor is mindig kérdezte, hogy mennyire fáj, vagy abbahagyja-e. Mindig azt mondta, hogy túl feszült vagyok és nem tudok eléggé ellazulni. De ez szerintem csak az első alkalom miatt volt, mert nem tudtam, milyen lesz és nagyon féltem tőle. Aztán bármilyen óvatos és figyelmes volt, mikor már kezdte átszakítani a péniszével, akkor pár másodpercig egy irtózatos szúrást éreztem, és ömlött belőlem a vér. Akkor azonnal abbahagytuk a dolgot. Utána ott lent annyira fájt, hogy fél napig alig tudtam ülni, feküdni, menni, állni. A vérzésem meg 3 napig is eltartott. Szóval valakinek nagyon rossz, a szűzhártya vastagságától is nagyban függ, mennyire fáj és vérzik valaki.

2015. jan. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt egyáltalán! Szokatlan (nem rossz, de nem is jó értelemben) volt. Kicsit ilyen "ennyi?". De már a következőtől jobban élveztem.
2015. jan. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem sem fájt mikor elvesztettem, és egyáltalán nem is véreztem. :) 20/l
2015. jan. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Korod?
2015. jan. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt. elaludtam közben konkrétan. (21éves.lovászfiúvagyok.16voltam.akkor.)
2015. jan. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem fájt nem is vereztem. Meg lepodtem, mivel mindenre számítottam, csak erre nem... először pettingeljetek, legyen gumi a kozelben, és ha úgy érzed szólj hogy akarod. Ha elég nedves vagy akkor könnyebb lesz
2015. jan. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nekem picit fájt az első alkalomnál ès mèg utána is kicsit de nem vèreztem.de ez mindenkinèl más:)
2015. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!