Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Aki 15 év alatt vesztette el...

Aki 15 év alatt vesztette el a szüzességet, leírnátok milyen volt, hogy történt, mennyi idő együttlét után?

Figyelt kérdés

2015. jan. 26. 16:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Hááát volt egy nőm, aki nagyon vágyott a f@s*z.ra és még azt is elhitette velem, hogy szerelmes belém... :-)


...úgy történt, hogy természetesen a szülők tiltottak egymástól, ennek hatására a csaj egyre jobban akart engem... :-)


...kb 1 év után, de csak azért mert ritkán tudtunk találkozni...


Végül amikor már elkezdtem elhinni, hogy szeret, na akkor hagyott el, és most egy másik répán pattog a már nem szűz alsófelével... :-)


Ennyit a nőkről! :-)

2015. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
69%
Érzelmileg egészséges ember nem veszíti el 15 éves kora előtt a szüzességét. Általában azok, akiket a szüleik nem szeretnek eléggé, meg bizonyos népcsoportokban gyakori még.
2015. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
14 voltam, kb. 3-szor találkoztam a csajjal mert csak netes ismerősöm volt, de itt volt pesten egy hétvégét nálunk aludt, és kicsit vadabb volt mint gondoltam és rám mászott, bár elég béna voltam, de megtanított egy két dologra. :D ő akkor 19 volt. Azóta eltelt 3 év és még együtt vagyunk. :)
2015. jan. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Utolsó, ha tudnád mennyire irigyellek...:D.
2015. jan. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

#3

Hát jah, hálát adok az égnek ezért a csajért. Imádom. :)

2015. jan. 26. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
14-ben, de nagyon megbántam, rossz volt, és azóta nem csináltam, félek tőle. 18/L
2015. jan. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!