Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Vajon mit csináljak segitsetek...

Vajon mit csináljak segitsetek? Normális válaszokat várok.

Figyelt kérdés
16 éves vagyok a barátom 18..... egy fél éve vagyunk együtt.... és már nagyon le akar velem feküdni.... viszont én még szűz vagyok.. és egy kicsit félek is...:S egyszer meg kérdezte tőlem hogy mikor fekszem le vele és azt válaszoltam.. "hogy majd" de látom rajta hogy ő már nagyon nem birja.... és nem tudom mit csináljak szerintetek...??
2010. febr. 8. 21:34
1 2
 1/13 anonim válasza:
12%
sunázd +
2010. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

16 évesen már illene tudnod írni.

Amúgy meg ha korainak érzed ne hagyd magad.

2010. febr. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
gyere át hozzám és majd én beavatlak
2010. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szereted és kívánod akkor mire vársz? ha meg félsz akkor várj.
2010. febr. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

először petting is elég!!

viszont ha nem tud rád várni nem érdemel meg!!

2010. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

ha félsz, akkor ne menj bele...

és ha a barátod sietteti a dolgot az nem jó jel.. nem szabad elsietned. az oké, hogy ő már biztos kívánja meg minden, de megkell értenie hogy csak 16 éves vagy, és nem vagy kész!

csakis akkor, ha kész vagy rá

2010. febr. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ne menj bele csak azért mert ő akarja.ha szeret vár..ha nem tetszik neki h nem fekszel vele..
2010. febr. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

Szerintem nem számít mennyi ideje vagy vele, ha nem érzed úgy, hogy készen állsz rá. És mivel feltetted ezt a kérdést úgy néz ki, hogy még nem...

Ha szeret várni fog rád! Ez nem idő kérdése, hanem az érzelemé szerintem.

2010. febr. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 szmnt ***** válasza:
Nálunk is ez volt a szitu. Ha ő is szüz akkor nincs okod izgulni , amugy se lenne. Mi 5 hónap után feküdtünk le, utána volt egy kis szünet , majd folytattuk. Ha szeret türelemmel lesz.
2010. febr. 8. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
félsz? mitől a szex-től? mi van veled reggelizté te? attól félsz ami a világon a legjobb dolog? ne félj védekezzetek és szeretkezzetek! A többiekre ne hallgass mert az itt lévő válaszolók 80% medvedisznóember! :-) félm a szextől legközelebb mijen kérdés lessz félsz az orgazmustól hogy tul jól fogod magad érezni?
2010. febr. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!