Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Kb 1 hete veszitettem el a...

Kb 1 hete veszitettem el a szüzességem, azota már nem vagyok együtt a csávóval! Hogy legyek tul rajta?

Figyelt kérdés
volt pasimmal összefutottam egy diszkóba (régebben 3 és fél honapot jártunk de nem volt sex csak petting) fél év után összefutottunk itt aszórakozóhelyen, táncoltunk meg lesmárolt, és visszajöttek a régi érzések:( elöntött a vágy, és őt is és felakartuk idézni a régi szép időket (neki sem volt senkije, nekem sem) és otaludtam nála, és először ugy mentem oda h az lessz mint eddig csak petting!de aztán nem tudtam nemet mondani, elöntöttek az érzések, a vágy és megtettük:) persze védekeztünk meg minden:9 csodálatos éjszaka volt, minden nagyon szép és jó volt, csak ugye már mi nem vagyunk együtt, és nagyon rossz, csak haverok vagyunk:( most nehéz tultennem magam!! erre gondolok minden nap minden percében! mit tegyke h könnyebb legyen elfelejtenem? előre is köszi a válaszokat!
2008. aug. 21. 18:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát beszélj vele például? Amugy meg tele van a Föld olyan pasikkal, akikkel szintén csodálatos éjszakákat tölthetsz majd együtt:D

Lehet amugy, hogy benne is elindultak dolgok...beszélgessetek. És ne MSNen, ha lehet:P

Soxerencsét!

2008. aug. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
beszélgettünk, demondta h neki ennyi volt kb...
2008. aug. 21. 18:50
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát sajnállak téged,mert tudom mit érzel.Ugyan ezt átáltem két évvel ezelőtt.18éves voltam,a srác 17.Ő volt nekem a legjobb barátom/haverom,és neki is én.Az elején még csak ő akart velem,de én elutasitottam.Ahogy eltelt fél év,én rájöttem hogy nagyon belezugtam,és ő kell nekem.Ja,és szűz voltam.Egyszer (pénteken) felmentünk bulizni.Ő is ivott, és én ittam.Ugy akartam elköszönni tőle mint egy barát.3 puszival.de ő valahogy lekapott,és elmentünk hozzá.Mondtam neki hogy én még szűz vagyok,ő megkérdezte hogy várjunk e még vele,én mondtam h nem.Megtörtént.Ő még akkor is járni akart velem,de én nem.Aztán ennyibe maradt.3hónap mulva én akartam vele járni.de ő már nem.egy éven át mentem utána,sirtam,és könyörögtem hogy legyen velem.Szenvedtem miatta másfél évig.Iskolát otthagytam miatta,és annyira depis lettem hogy orvoshoz kellett járnom.Most eltelt két áv,lassan már három,és megismertem valakit,akit szeretek,és amikor rá gondolok (aki levette a szüzimet) már nem dobban meg a szivem,és semmi.Nem hiába van ez a közmondás:Az idő minden sebet begyógyit.Ja és boldog vagyok a mostani kapcsolatomban,boldogabb mint vele lettem volna.És most 7 hetes kismami vagyok.Neked is kivánom hogy próbáld magad tultenni.tudom nem könnyű,de muszáj megpróbálnod.sok szerencsét:) és bocs hogy ilyen sokat irtam.
2008. aug. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
semmi gondd.) hát megprobálom:(:( de nehéz lessz
2008. aug. 21. 19:14
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondold át, és örülj annak hogy van egy haverod. Ezen kívül ismerkedj. Hidd el, bár nagyon nehéz, de ha rájössz hogy vannak más halak a vízben, sokkal könnyebb... Sok szerencsét és kitartást...
2008. aug. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
gondolj arra, hogy mindenkinél van jobb, és talán nem véletlenül akarta úgy a "sors", hogy ne járjatok. azt pedig felejtsd el, h fuss egy pasi után.
2008. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!