Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért csak addig kedvesek...

Miért csak addig kedvesek velem a lányok amíg a segítségemre van szükségük? Pl csináljam meg a gépüket vagy valami szarjukat telepítsem vagy a telefonjukkal akad gondjuk?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne kilépni ebből a szerepből hogy komolyan vegyenek és érdekeljem őket?
2015. jan. 30. 10:12
1 2
 1/16 ATTILLA123 ***** válasza:
64%
Lehet téged így könyveltek el a csajok. Tuti az egyiknek megcsináltál valamit, ő elmondta a barátnőjének és így tovább.de nyugi előbb utóbb eljön az is akinek megjavítasz valamit és nem csak a "szerelőt" látja majd benned. :)
2015. jan. 30. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

velem ugyanez van egyetemen, a lányok csak addig barátkoztak velem, amíg az érdekük úgy kívánta: amíg tudtam segíteni nekik matekból vagy más tárgyból, vagy kölcsönadni jegyzetet, régi ZH sorokat, stb.

Nem nézek ki elég jól.

Valószínűleg te sem.

2015. jan. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik kedvességgel és segítőkészséggel nem megyünk sokra :D
2015. jan. 30. 10:26
 4/16 A kérdező kommentje:
Én szűz is vagyok 21 évesen
2015. jan. 30. 10:26
 5/16 anonim ***** válasza:
Bunkónak kell lenni, arra buknak a r|bancok.
2015. jan. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Azért csinálják, mert csak ki akarnak használni. Igazából le se xarják a fejed. Ugyan ez van velem is. Ha van valamilyen érdekük, akkor velem vannak, de a hátam mögött ocsmánynak neveznek. Meg kell tanulnod elküldeni őket a pícsába. Egyedül úgy is jobb.
2015. jan. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Csak nekem nem ribi kell..
2015. jan. 30. 10:32
 8/16 anonim ***** válasza:

mert latjak hogy van aki ingyen megcsinalja

amig igy ugrasz a hivasukra nem leszel Ferfi a szemukben

ezt mar elbuktad elegge.

2015. jan. 30. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
0%
Minden nő r|banc, mást hiába akarsz.
2015. jan. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom, hogy a kedvesség és a segítőkészség nagy előny, sőt, feltétel, ha normális kapcsolatot akarsz. Persze, ha ribit, játszmázó hülyét és felszínes diszkóspitsát akarsz, akkor tényleg nem szabad kedvesnek lenned. De gondolom, te értelmes kapcsolatot akarsz, nem?


Viszont önmagában ez nem elég egy szerelemhez. Ahhoz kell egy bizonyos vonzalom, meg hogy az embert, a személyt, a fiút/férfit is lássák benned, és ne csak a nagyszerű szakembert.


"Hogyan lehetne kilépni ebből a szerepből hogy komolyan vegyenek és érdekeljem őket?"

Nem kell kilépni, mert nem is vagy semmiféle szerepben. Egyszerűen azok a lányok, akiknek eddig telepítettél, amúgy se lennének beléd szerelmesek. Ne így próbálj barátnőt szerezni!

2015. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!