Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy férfi hogyan veszíthetni...

Egy férfi hogyan veszíthetni el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Azt hallottam hogy a férfiak is elveszíthetik a szüzességüket.De hogyan?A lányoknak ott van a szűzhártya,de a fiúknak mi van?

2015. jan. 31. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A tudat. :D
2015. jan. 31. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ nem minden nőnek van szűzhártyája okoska. Biológia óra? :D
2015. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
90%
A férfiak is akkor veszítik el a szüzességüket, amikor először létesítenek szexuális kapcsolatot. De a férfiaknál ennek látható fizikai jele nincsen.
2015. jan. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
akkor mikor jótérzek
2015. jan. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én annak tudatában élek, hogy a szűzhártya egy egyszerűbb testmozgás ( pl. futás ) közben is kiszakadhat, illetve teljesen kiszakadhat. Ugye szükséges, hogy az a kis rész lyukas legyen, már csak a menzesz miatt is. Legalábbis én így tanultam, azokon a bizonyos biológia órákon. :)


Tehát ilyen szempontból én már nem is voltam szűz , mikor lefeküdtem az első partneremmel. :)


Viszont igen, az első közösülés a meghatározó, de a férfiakon érthető okokból ez nem hagy fizikai nyomot.


Viszont sokan látják máshogy ezt a dolgot is, és szerintük egy férfi örök szűz marad ( wut? ), csakhanem megtámadja a popiját. :)

2015. jan. 31. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, remélem mindenkinek leesett, hogy nő vagyok :D Csak most tűnt fel a kategória ... :D
2015. jan. 31. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én úgy látom hogy a férfiak 2 x veszitik el.

1,mikor megtörténik az első magömlésük,mert ekkor válnak férfivé.

2,mikor nővel való közösülésnél is elélveznek .

Adott esetben itt is vannak látható jelei.

Most aztán lehet ezen vitatkozni is .

2015. jan. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nevetek. Nagyon.


Szóval:

1, a szűzhártya nem szakad, hanem nyúlik.

2, a szüzességet szexuális aktussal lehet "levetkőzni" magukról. nem akarok "elvesztést" írni, mer qrva nagy baromság, és nem vesztünk el semmit.

3, maszturbálástól, illetve mozgástól nem leszel nem-szűz. A szűzhártya nőknél kiszakadhat, de attól még szűz. Paraszt nyelven: dugni kö'. Az most mindegy, hogy két(vagy több) férfi/nő egymással, vagy férfi-nő egymással. Szex - orál, anál, sima.

2015. jan. 31. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A férfiak is elveszíthetik a szüzességüket, pölö a börtönben.
2015. jan. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!