Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van ez? Agyonrágott...

Miért van ez? Agyonrágott téma de. MINDENKI VÁLASZOLJON több kérdés van biztos mindenki hozzá tud szólni.

Figyelt kérdés

Miért olyan nagy divat az, ha valaki már nem szűz?


Új osztályba kerültem és év eleje óta nem mindenkivel melegedtem össze kábé az osztály felével nem na de nincs is semmi probléma egyik osztálytársammal sem, de akivel nem is beszélek az sem azt kérdezi meg, hogy hol lakom vagy bármi efféle kérdés, hanem, hogy: Te szűz vagy még? Most tök mindegy, hogy igen vagy nem, de azt is hozzátette, hogy belőlem nem nézi ki, ha esetleg nem, pedig nem vagyok se csúnya, divatosan öltözködöm és nem vagyok visszahúzódó sem. Miért ez a központi téma mindenhol tizenévesek körében? És, ha nem is ismerem meg , ha ismerném is valamennyire, hogy ritkán egy-két szót váltok vele akkor sem annak kéne lennie a legfontosabb kérdésnek, hogy szűz vagyok-e még meg azt sem szeretném elmondani, ha igen azt sem, ha nem, mert szerintem magánügy és annak mondom el aki a barátom és tényleg megbízom benne. Közületek ki szűz még? Kor/nem meg egy kis önleírást légyszíves. Milyen hasonló szituáció ért? És az látszik valakin, ha már nem szűz? Szerintem nem, persze nem arra gondolok, aki visszahúzódó, még barátjai sincsenek és tényleg olyan kis magának való ő természetesen szűz persze nem minden esetben.


2010. febr. 9. 17:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
4%
Szerintem látszik. Aki nem szűz, annak zöld az arca.
2010. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
30%
Tényleg agyonrágott téma. Ezerszer át lett beszélve, olvasd el azokat.
2010. febr. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát, hogy miért ezt kérdezik... Bizsereg a tiniknek, és érdeklődnek... Ez a kialakult/elfogadott témák közé tartozik abban a csoportban, ahova kerültél. Nálunk középsuliban nem volt így.

És szerintem nem látszik egyértelműen, hogy szűz-e valaki, pusztán a viselkedéséből, persze lehet rá következtetni.

21F

2010. febr. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Én eléggé csendes,és visszahúzódó vagyok,senki ki nem nézné belőlem,hogy "kissé" perverz vagyok :P Így mindenki azt hiszi,hogy szűz is vagyok,meg barátnőm sincs,pedig hajaj.. :D De ez így van jól :)
2010. febr. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
100%
Sajnos tényleg ilyeneket kérdeznek. Egyik barátnőm mesélte hogy náluk is ez volt, hogy ezt kérdezgették hogy szűz vagy-e még. Tőlem is volt már. Én 15 voltam mikor elvesztettem most 17 vagyok. És amikor elmondtam pár hozzám közel álló embernek ők sem akarták elhinni teljesen ledöbbentek hogy én? Amúgy kicsit visszahúzódó, szótlan vagyok általában, de akikkel közelebbi a kapcsolatom azokkal nem. Amúgy szerintem sokan beképzeltebbek lesznek attól hogy ők már lefeküdtek valakivel de ez nem törvényszerű. Remélem tudtam segíteni. :)))
2010. febr. 9. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi akik rendesen válaszoltak, körülnéztem, de olyanokat találtam hogy: Szűz vagyok, nagyon gáz? Na én nem ezt kérdeztem azt hiszem és normálisan úgyhogy normális válaszokat is szeretnék kapni nem beszólásokat akarok látni.
2010. febr. 9. 18:18
 7/15 anonim válasza:
100%

Én már nem vagyok sajnos tini, de azt hiszem mivel a tinik TÖBBSÉGE sajnos ilyen, mint amit fentebb írtatok, nem is szeretnék most tini lenni.


Kinek mi köze van ahhoz, hogy valaki szűz-e vagy sem?!

Ilyet megkérdezni: utal a kérdező nagy IQ-jára ˇ^


Az én tinikoromban baromira nem volt fontos, hogy ki szűz, ki nem. Sosem kérdezném meg senkitől. Aki ilyet kérdez az tényleg bunkó.


Nem azért kell elveszíteni a szüzességet, mert az divat, hanem azzal kell elveszíteni, akit szeretünk.


°25˛L°

2010. febr. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%

Én 19 éves vagyok,az osztályban a hogyismondjam "menők" körében mozgok, egyik központi emberke vagyok, és szűz. És ezt mindenki tudja is szinte az osztályban,eddig senki nem hányta a szememre hogy gáz, sőőőt... akinek elmondom, először csodálkoznak,nem értik, aztán megmondom nekik hogy én nem voltam még szerelmes és pont. Ennyivel megelégszenek.

És nem akarok izélni, de ha téged ez annyira nem érdekelne, akkor nem kérdezgetnél itt...

Tudom,hogy szar,mert egy ponton végülis tényleg ciki bevallani,de hidd el,aki normális,az nem fog ítélkezni emiatt. Aki meg igen, nos az olyan is....

19/L

2010. febr. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Rólam nem tudta senki mert nem nézték ki belőlem mert nem vagyok csúnya, csinosan öltözködöm, közvetlen, barátságos vagyok és összejöttem az egyik osztálytársammal szóba jött a szex és mikor megtudta, hogy szűz vagyok akkor mindenkinek elmondta és mindenki csesztetett vele

19/L

2010. febr. 9. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Történet kell akkor itt az elejétől. Osztályban inkább a rosszindulatú irigy hangoskodó némbereket többre becsülték, aki meg visszahúzódó azon meg csak köszörülték a nyelvüket, ezek után csak egy két igaz barátnőm lett/volt a többi majdnem mind lenézett. Bár amikor nem voltak ott akkor mondták rájuk, hogy hülye pi*ák, de mindig mellettük álltak.. Kaptam néhány szerelmes levelet, de visszautasítottam, mert mást szerettem. Aztán a következő lehetőség amit kihagytam az 15 évesen volt, és szinte bármit megadnék érte, hogy visszacsináljam. Megismerkedésnél nem mertem megbízni benne és oda volt ez a soha vissza nem térő alkalom. Azóta csak telt az idő és vártam, hogy hátha találok valakit, de eddig semmi. Igaz, hogy nem jártam bulizni, de valahogy nem éreztem szükségét, néhány party hányásnak és úgyis csak dugni valónak néztek volna annyi idősen.. Most már nem érdekel az egész. Vannak akikkel elbeszélgetek msnen, kár, hogy messze vannak és nem akarják a dolgot úgy ahogy én. :S


18/L még szűz, lehet így fogok meghalni de nem nagyon érdekel, az a legrosszabb, hogy még olyan sincs aki tudna szereti.

2010. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!