Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretném elveszteni a szüzess...

Szeretném elveszteni a szüzességem egy normális lánnyal. Kb mennyi idő, mire egy lány engedi?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok. Nem nézek ki rosszul, volt már 2 piszok jó kinézetű barátnőm, szóval effelől nincs gond, összejönni könnyen összejövök egy lánnyal. 15-16 éves lány kellene, de inkább 16. Egy normálisnak mondható, nem túl visszafogott de nem is nagyon elengedett 16 éves lánynál kb mennyi idő, mire megengedi?

2015. febr. 11. 15:12
 1/9 anonim ***** válasza:
83%

Egy normális 16 éves ány, vár legalább 1évet, és rendes csávóval fekszik össze. Nem olyannal aki gyakori kérdéseket jár utána, hogyan kell megd.ugni egy csajt. Ásd el magad, és m ajd ha felnősz, akkor tárgyalhatunk.


16/L

2015. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sajnos egyre kevesebb... anyám! Mi lenne, ha a tizenéves fiúk azért szeretkeznének, mert az adott kapcsolat már olyan szinten van, nem pedig azért lenne kapcsolatuk, hogy szeretkezzenek?

Bocsi, ennek ki kellett jönnie. Amúgy sok mindentől függ, de én 3-7 hónapig mondanám.

2015. febr. 11. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
írj ki még egy kérdést.lesz rá egy csomó jelentkező (Terike,meg ilyenek)
2015. febr. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Te csak azért jönnél össze vele, hogy lefeküdjön veled, aztán csá? Nem semmi. Szegény lány. Mert ha őszinte akarok lenni, egy normális lány akkor fekszik le a párjával ha szerelmes és megvan a bizalom is....
2015. febr. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
hát...én fél évet vártam, első pasimnál, 16 évesen :D
2015. febr. 11. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nekem annyi idősen 2 hónap volt, de kölcsönösen szerettük egymást nem csak dugni akartam egyet.
2015. febr. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
egy normális lány látni fogja, hogy felszínes vagy, és csak a szexre mész az elejétől kezdve
2015. febr. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Egy normális lány nem áll szòba veled 19/L
2015. febr. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
AZ rajtatok mulik,de az elso" valaszado tulnyujtja,mert 1ev az tul sok.Mar az en idombeen se volt 1ev,ugyanis a lanyok is akarjak a szexet,csak meg kkell mutatni neekik,hogy mennyire Jo,es hogy neem kell felni to"le.
2015. febr. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!