Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Létezik, hogy csak a nagyon...

Létezik, hogy csak a nagyon sokadik szexuális együttlétemkor sérült meg a szűzhártyám?

Figyelt kérdés

Mielőtt jönnének az oltások tudom, hogy nem ettől függ a szüzességem hanem az első alkalomtól :)

Arról van szó, hogy volt előzőleg két párom akikkel volt nemi életem, de soha nem véreztem vagy ilyesmi. Viszont a jelenlegi páromnak kicsit méretesebb nemi szerve van az előző kettőnél, és most volt egy-két csepp vér. Előfordulhat, hogy a szűzhártyám csak most sérült meg, vagy valószínűbb, hogy annyira elvadultunk, hogy kicsit megsérültem belül? Nem félek, csak egy két csepp erejéig vérzett és picit fájt, azóta is nem fáj, de valamit érzek, hogy megváltozott..


2015. febr. 15. 19:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet hogy mert nagyobb, és valóban durvább vele a szex.
2015. febr. 15. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha már éltél nemi életet korábban is, vagyis rendszeresen volt behatolás, akkor a szűzhártyád már rég nincs.:) Tehát attól nem vérezhettél.

Viszont ha egy kicsit mélyebbre sikerül, vagy durvábbra egy-egy lökés a pasi részéről, akkor a méhszájat bizony elérheti és az okozhat ilyet, hogy fájdalmas és vérzik egy picit.

2015. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2015. febr. 15. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!