Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit tegyek, mikor feküdhetek...

Mit tegyek, mikor feküdhetek le vele, vagy várjunk még?

Figyelt kérdés

Márciusban leszünk együtt 1 éve együtt, és még nem volt meg az első, mindketten nagyon akarjuk, csak kicsit félünk, vagy talán én jobban,szerintem. Nagyon akarjuk már egymást, és nem bírjuk ki, csak hogy én nagyon félek hogy mi lesz.

Normális választ kérnék, előre is köszönöm.



2015. febr. 20. 23:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mi lesz... Hűha :D Nem leszel szűz és közelebb kerültök egymáshoz. Its all.
2015. febr. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 RRR ***** válasza:

ameddig ennyire félsz nem kéne

bár nincs mitől igazán

az első pár "menet" nem lesz 100%,de belejöttök és abba se akarjátok majd hagyni

2015. febr. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tényleg, mi lenne? :) Ami lesz, az csak jó lehet
2015. febr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, ez nem olyan nagy dolog hogy parázni kelljen rajta, és nem is fontos hogy átessetek rajta.

Hidd el észre fogjátok venni ha eljött az a pillanat.

:)

2015. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#1: forma vagy! :D Felnevettem valamiért!


Kérdező: a biblia szerint halálos bűnt követtek el, mert paráználkodtok házasság előtt. -.- De, mint tudjuk, a Bibliát is emberek írták, akik kú-rtak a nász előtt. Szóval nyugi :)

2015. febr. 20. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

(Gondolom te vagy a lány)

Mitől félsz?

Akarjátok egymást, úgy gondoljátok, hogy fel is vagytok készülve rá? Akkor szerintem meg lehet tenni. 1 év eltelt már, gondolom a párodban is megbízol, ez sok idő. Ha figyel, hogy vigyázzon rád, figyeltek egymásra nincs mitől félned.

A fájdalomtól tartasz? Eleinte feszülni fog, de kis idő után elmúlik, ha nagyon fáj próbáljátok később, azt is ki lehet próbálni, hogy megujjaz a barátod mielőtt behatol, legyél kellően nedves, izgassátok fel egymást és jó lesz.

2015. febr. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hogy mi lesz? Jol fog sikerulni es felejthetetlen elmennyel leszel gazdagabb. Aztan mar azon kapjatok magatok, hogy ovszerbol nem lehet eleget venni :)
2015. febr. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hogy mi lesz: eleinte egy kicsit fájni fog de osztan nagyon fogod élvezni a a dolgot és utána már nem leszel szűz
2015. febr. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
majd mikor engedélyt adok rá.
2015. febr. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!