Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 1 hete vesztettem el és a...

1 hete vesztettem el és a barátommal már többször is próbálkoztunk de amikor beteszi és 'tolja' feljebb akkor fáj. Tudtok nekem segíteni?! Veletek is volt ilyen? Ez mitől van? Nagyon megvagyok ijedve

Figyelt kérdés
Olvastam a neten hogy szexuálisan nem vonzódok hozzá, hát szerintem ez nem igaz mert mikor vele vagyok benedvesedek. Meg hogy kevés az előjáték, ez se igaz mert mindig van meg hogy nem szakította át szerintem ez se igaz mert barátom szerint átszakította mert már nem 'gödrös' hanem olyan sima.. Pszichésen nem állok készen még ezt is olvastam..
2015. febr. 22. 10:01
 1/6 anonim válasza:

az első néhány alkolomnál fájni fog és ennyi

nem lehetsz egyből olyan tág hogy ne fájjon (kivéve ha öklöztek volna eddig)

2015. febr. 22. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.Félsz tőle.

2.Az első pár alkalom fáj.

3.Vibrizz előtte.

4.Sikosító!

2015. febr. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az elején nekem is szenvedés volt
2015. febr. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En is a sikositot ajanlom :)
2015. febr. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Nekem is fàjt eleinte egész sokàig.Elfog múlni ezt az idöt ki Kell bírni sajna nekünk nōknek :/ utàna màr annyira élvezed majd hogy Abba se akarod majd hagyni :)
2015. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
semmi gond nincs nekem pl az első 3 alkalom fájt utána már élveztem
2015. febr. 23. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!