Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elméleti kérdés! Ha valaki...

Elméleti kérdés! Ha valaki nem csőre töltve megy az első alkalomkor, vagy előjátékkor elsül egyszer, aktus közben jobban/tovább bírhatja?

Figyelt kérdés

2015. febr. 25. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Elméletileg..fogalmam sincs milyen pasi vagy és, hogy bírod. Talán igen talán nem. De mivel te se láttán valószínű vaginát még, valószínű, hogy felsülsz.
2015. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
ha nem csőre töltve mész, az szerintem kevésbé számít. ha előjáték közben elsülsz egyszer, akkor elvileg utána tovább bírod, de szerintemha ritkán csinálod, akkor ez sem lesz túl hatásos. Két lehetőség van, elmész annyiszor, ahányszor csak tudsz, de mindig folytatod, VAGY mielőtt elmennél olyan dologra gondolsz, ami biztosan visszahoz a talajra, pl. Orbán Viktor a visegrádi négyek találkozóján gazdaságpolitikáról egyeztet. na ettől garantáltan nyersz plusz 10 percet, csak le ne konyuljon.
2015. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, de inkább az utobbi és okoz neki is orgazmust pettingnél.
2015. febr. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha már egyszer elmentél akkor utána nehezebben fogsz tudni. Pl ha 5 sec alatt elmész, mert habzik már a nyálad a punciért, második menetnél meg simán bírhatod akár 20-30 percig is. És akkor itt is belekalkuláltam, hogy folyik érte a nyálad.
2015. febr. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

#1


Ú, kösz a kedves szavakat, de nem rólam van szó a kérdésben, mondtam, hogy csak érdekel. :D


Köszi a többieknek. :)

2015. febr. 25. 15:05
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ez alkati sajátosság. Exemnél ha egyszer elment, akkor ott véget ért aznapra a buli. Mostani páromnál a kapcsolatunk elején még előfordult, hogy gyorsan elsült, próbálkoztunk azzal, hogy akkor egy-két perc pihi és folytassuk, akkor majd tovább bírja. Francokat... :D 1-2 perc múlva másodszor is... utána meg már szinte fájt neki annyira érzékeny lett így hagytuk. Neki a figyelem elterelés jött be. Meg a rendszeres szexuális élet.... :D
2015. febr. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!