Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek az baj, ha egy 14...

Szerintetek az baj, ha egy 14 éves lány már nem szüz?

Figyelt kérdés

2015. márc. 4. 16:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
igen
2015. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
baj-nem baj, ma ez már általános.
2015. márc. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
én 16 vok mégse vagyok az :)
2015. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nem. Ez gaz. Baj akkor van, ha terhes marad :(
2015. márc. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Ha nem szerelemből veszítette el a szüzességét. Az baj.
2015. márc. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
Bajnak nem az, legfeljebb szánalmas, mert lefogadom hogy az történt, hogy a srác addig nyüstölte, amíg be nem adta a derekát és terpsztett, ez pedig arra utal, hogy szánalmasan egyszerűen befolyásolható, az ilyen embereket pedig a magamfajták szétszedik a való életben.
2015. márc. 4. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
42%

#4 miért, az úgy normális állapot szerinted, hogy a nők rendre terhesek egy kicsit, majd aztán elmúlik nekik egy időre, mint a nátha?

EMBER! gondolkozz már hogy mi és hogy írsz!

Előbb rakd sebességbe az agyad, mielőtt kinyitod a... izé... tehát mielőtt leírod a butaságot...

2015. márc. 4. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
52%

igazából a baj nem is itt kezdődik, hanem azzal hogy az ilyen csaj 17 éves korára már kiégett lesz. ismertem nem egy nem kettő ilyet és mind ez lett a vége.

ha az ember elveszti a szüzességét (mindegy mikor) akkor már sose fog szexmentes életet élni, ha rákaptál a jónak az ízére miért modnanál le róla.

elveszti 14 évesen, abban az évben még egy srác beakaszt neki (csak egy, ez optimista feltételezés), 15 évesen még 4, 16 évesen mondjuk 5 és ott tartunk hogy mire egyetemre megy már 20 körüli lesz a számlálója, ami igen, gáz.

2015. márc. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
aztán meg jönnek a kérdések, hogy gáz-e, ha valaki 20 évesen szűz...
2015. márc. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Azt ne mondd nekem kedves hetes, hogy normalis dolog, hogy 14 evesen terhes legyen.. Ha az abortuszra gondolsz, en sem tamogatom. Nyilvan azert baj, ha 14 evesen valaki szexualis eletet el, mert agyilag nem erett meg erre a dologra. Vedekezes illetve vedekezes nelkuli szex kovetkezmenyeivel sincs teljesen tisztaban. Nem tudja anni idosen belatni, mekkora baj lehet belole..
2015. márc. 4. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!