Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj amikor elvesztem a szüzess...

Fáj amikor elvesztem a szüzességemet?

Figyelt kérdés
A barátommal már beterveztük hogy hol és mikor feküdjünk le először de ő már nem szűz de én igen...... kicsit félek tőle és érdeklődni szeretnek hogy mennyire fáj vagy hogy egyáltalán fáj-e (gondolom igen)

2015. márc. 4. 17:13
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és 17/l + 19/f
2015. márc. 4. 17:14
 2/11 anonim ***** válasza:
igen!!! 16/L :)
2015. márc. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
71%

Nagyon remélem, hogy nem leszel terhes, nem hiányzik még egy idióta erre az amúgy is idiótákkal teli szargolyóra.



Mi lenne, ha használnád a keresőt és válogatnál a többi ugyanilyen kérdés közül, amit előtted már több százan feltettek?

2015. márc. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Az esetek döntő többségében fáj.
2015. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ütemterv szerint csinálod, akkor fájni fog. Ha azért mert megkívántad, akkor nem feltétlenül.
2015. márc. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek fáj, van, akinek nem. Attól függ, mennyire tág a szűzhártyád. Ha pl. maszturbáció miatt vagy egyéb okból (pl. sportolás közben), már kiszakadt és így kitágult, akkor lehet, hogy egyáltalán nem fog fájni. Ha viszont az is szokott fájni, amikor felraksz egy tampont, akkor viszont biztos fájni fog... Mi nem ismerjük a te tested, így nem tudhatjuk előre! A lényeg, hogy legyen jó sok előjáték, hogy jó nedves legyél, az biztos megkönnyíti a dolgot. :)
2015. márc. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

"Ha ütemterv szerint csinálod, akkor fájni fog. Ha azért mert megkívántad, akkor nem feltétlenül."


Ez agyon ide illik és tanúságos.

Ha előre megtervezed, akkor nem fogsz kellőképpen ellazulni. Ezt a pillanat, a helyzet adja.


Én sem terveztem, hogy megtörténjen anno, 16 voltam, meg akartuk várni míg betöltöm a 17-et, de egyik este amikor minden a legmegfelelőbb volt, amikor égtünk a vágytól és szó szerint kissé görcsölt a hasam ha a barátom megérintett, de tudtam, hogy nem lehetek az övé. De miért is nem? A hülye saját szabályok miatt? És akkor ott nem kínoztuk tovább egymást, lefeküdtünk.


Nagyon jó döntés volt, mivel a mai napig vele vagyok.


Azt mondom, hogy ha igazán akarod és a barátod vigyáz rád, valamint nem dátum szerint szeretkeztek, akkor nem fog fájni, az a kevés fájdalom is élvezetes.


Másrészt szerintem csak akkor feküdj le vele, ha nem félsz előre a fájdalomtól és nem mások véleményét kéred ki, hanem biztos vagy a barátodban, bízol benne, és nem tudod elképzelni, hogy ő valamit rosszat nyújtana neked az első szexnél.


Én sem kérdeztem senkit, a barátomban és magamban bíztam, az ilyen témákról csak vele beszéltem.


Előtte sokat pettingeltünk, megismertük egymás testét mindig egyre közelebbről, amit nektek is tudok ajánlani, mert hasznos, mint egyből a lecsóba csapni.


18/L

2015. márc. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Az első néhány másodperc fájt,utána csak furcsa érzés.
2015. márc. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Anita0522 válasza:
Mindenki máshogy éli ezt meg. Nekem nem fájt de ez attól is függ hogy a fiú mennyire vigyáz rád:)
2015. márc. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt, bár én irányítottam.. amikor a barátom akarta betenni, akkor féltem a fájdalomtól és nagyon rossznak igérkezett, de következő alkalommal én másztam felülre és sikerült fájdalommentesen odaadni a szüzességem
2015. márc. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!