Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi köze a szülőknek ahoz...

Mi köze a szülőknek ahoz hogyha agyerekük elveszti a szüzességét illetve miért nagy dolog?

Figyelt kérdés

Szerintem a szülőnek semmi köze nincs hozzá de mindenki azt mondja 18alatt tudnia kell(azért csak nem megyek oda hozzájuk hogy sziasztok megba*tak)


+miért nagy dolog ha a 16-17-18...gyerekük lefekszik valakivel?jobb elöbb utóbb úgyis lefog-jobb lenne ha foreveralone élete lenne?


2015. márc. 5. 18:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A legalapvetőbb oka valszeg az, hogy a gyereke plusz még kiskorú és ha hülyeséget csinál akkor ő felel érte.
2015. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi köze nincs hozzá a szülőnek.

Az én szüleim is egyfolytába modnják, hogy csak házasság útán.... Xd

Ha megismernék egy rendes lányt akivel szeretjük egymást szerintem ha ö is szeretné akkor nem várnám meg a házasságot :)

19/F

De sajnos még szűz vagyok :/

2015. márc. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én elmondtam anno... nem volt semmi gond belőle. Ismertek annyira, hogy van eszem és nem lesz belőlük korán nagyszülők.
2015. márc. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
47%

Nem kell vele sokat foglalkozniuk. Ha baj lenne, akkor beleszólhatnak, de addig nem kell.


Engem is felneveltek, elmondtak minden lényeges dolgot. 16 évesen lett is egy barátom, akit 1 hét után bemutattam, majd 2 hónap múlva ott aludt, de utána még 4 hónapig nem történt semmi.

Ők azt hittek amit akartak. Pl. barátom anyja azt hitte együtt voltunk, mivel be volt tojva a terhességtől (nagyon prűd típus, korainak talált mindent. Mire 18 lettem kezdette enyhülni, addig folyamatosan szidta az egészet kis részt és korainak tartotta).


Anya nem tudom mit hitt, nem mondtam neki el konkrétan semmit, nem is kérdezgetett, nem is törődött vele, csak tudta, hogy biztonságban vagyok és ha lesz is valami az nem bokorban fog történni felelőtlenül, tehát baj nem lehet.

Bíznak a nevelésükben, hogy ahogy felneveltek úgy fogok hozzáállni a védekezéshez, a szeretkezéshez. Ha elrontom, az már az én bajom nem szólnak bele, de persze bármikor mellettem vannak.


Tehát nekem nem szóltak bele és nem is kéne, csak nagyok kivételen eseteknél.

2015. márc. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%

Később megköszönitek, hogy a szülők féltenek!

Ha pl. 18 évesen, vagy fiatalabban becsúszik egy baba... na mi a f4szt csináltok?...

2015. márc. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
a szülőknek nem a szüzesség elveszítésével van bajuk hanem az abból adódó esetleges kockázatokkal, mint pl 1 gyerek, ha kiskorú vagy és becsúszik 1 baba akkor mit csinálsz? nagy bajt jelentene neked és a szüleidnek is, akkor is ha elvetetnéd mert akkor meg ott vannak a pszichés dolgok, persze ha vagy olyan értelmes h felfogd h mi történt veled és megöltél 1 embert a felelőtlenségetek miatt...
2015. márc. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
52%
18 éves korodig a szülők felelnek érted, sőt: ha egyetemre jársz és otthon laksz, utána sem tudod még eltartani magad. Ha becsúszik egy gyerek mi lesz? Amúgy meg azért 16 évesen nem a szexen kéne járni a gyerekek agyának,mert testileg már érettek, de a gondolkodásuk még nem...
2015. márc. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akik azt mondják, hogy tudnia kell a szülőnek, azok egy ideális, bizalmas szülő-gyerek kapcsolatot feltételeznek.

Én annak idején elmondtam anyukámnak, nagy hiba volt. Ha visszacsinálhatnám, nem mondanám el. Pusztán azért, mert nem tartottam be az általa felállított elméletet, elhordott mindennek. Azóta nem is osztottam meg vele semmit.

2015. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

8-as.

Sajnos vannak ilyen szülők.

Anya is megkérdezte a barátnőjét, akinek szúrta a szemét, hogy a lánya fiúzik 17 évesen, hogy ha terhes lenne mit csinálna? Azt mondta kitagadná, mert ő nem így nevelte. Hány milyen anya az ilyen? Szörnyű.


A legtöbben nem a gyereküket féltik, hanem a saját becsületüket.


Persze a normális szülőkről már elmondtam, hogy ha tudnak is róla és bíznak benned, nem fognak beleszólni. Ha a fiú otthagy, akkor az nem az ő hibájuk lesz, viszont ott lesznek melletted. Ezek a szülők felvilágosítják a gyermeküket mindenről, és bíznak a saját nevelésükben és a gyerekükben is. Nem kell tiltani a szeretkezést, mert az csak feszültséget szül szülő és gyerek között, a dolog meg úgyis megtörténik, ha a szerelem igazi és lehetőleg örök.

2015. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
én 23 éves vagyok, csak pár hete vesztettem el és elmondtam anyukámnak. nem örült neki,de valószínüleg csak azért mert félt és attól tart,hogy meg fogom bánni, esetleg kihasználnak szexuálisan
2015. márc. 5. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!