Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez normális? Szüzesség elveszt...

Ez normális? Szüzesség elvesztése után?

Figyelt kérdés

1 hónapja vesztettem el a szüzességemet.

Akkor fáj, és egy kicsit véreztem is.. majd utána még néhány napig barnás vérzésem volt.

Pár napra rá megint lefeküdtünk.. még mindig fáj egy kicsit, és kis vérzés is volt.

Ezután megjött a menstruációt, ami egy kicsit eltérőbb volt, talán kevesebb, mint szokott.. de nem sokkal.

Most szerdán megint együtt voltunk.. fájdalmat nem igen tapasztaltam.. és vérzés se volt közvetlen utána.

Csütörtökön volt barnázásom, majd tegnap is ma is vérzés.

Nem normális ez az egész, igaz? Mitől lehet?


2015. márc. 7. 10:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy minden alkalommal gumival védekeztünk.
2015. márc. 7. 10:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Tanácstalan vagyok, de ha szeretkezés után vérzik, akkor lehet, hogy fel vagy kicsit sértve belülről.

De nem értem pontosan mikor csináltátok, az is lehet, hogy pont menstruációs időszakban. De akkor kimaradt volna egy hónap, amíg nem szeretkeztek, amit meg nem hiszek el, amíg nem mondod.


Ha úgy érzed gáz van, menj el dokihoz mindenképp.

2015. márc. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A februári esedékes menstruációm előtt, másfél-kettő héttel történt meg először.

A menstruációm időben megjött.. csak annyi, hogy talán rövidebb volt 1 nappal.

A legutolsó alkalommal nem tapasztaltam vérzést, csak másnap.


Orvoshoz csak hétfőn tudok menni..


De addig is idegesít, hogy mi a baj.. mert nem hiszem, hogy ilyen kéne legyen.

2015. márc. 7. 13:42
 4/4 anonim ***** válasza:
nincs baj nincs :) természetes hogy utána még vérzel egy kicsit meg ilyesmi. A barátnőm is pont így volt, utána elmúlt neki magától
2015. ápr. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!