Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Valaki valamilyen bevált...

Valaki valamilyen bevált nyalási technikát tud mondani?

Figyelt kérdés
Lányok esetleg tapasztalatból tudnátok mondani valit hogy hogy a jó vagy valami? Férfiak is írhatnának hogy ki hogy csinálja vagy van e valami titkos fogás vagy valami ;)
2015. márc. 9. 12:34
1 2
 11/18 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
22%
Hogy kepes valaki ennyit irni.Probald meg igy nyalni a csajt,mintha az az alkalom lenne eleted utolso punci nyalasa,es biztos vagyok benne,hogy barhogggy is nyalod majd,beleadsz mindent.
2015. márc. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
73%
lehet úgy, hogy még sem annyira egyszerű ez a történet mint sokan hiszik... khm...
2015. márc. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
dowd válaszában sem alkalmazható minden az összes nőre, én pl falnak megyek ha a hüvelyembe nyalnak, a hegyes nyelv dologtól is, meg az oldalról való csiklónyalástól is. viszont ha szívogatják, kb fél perc alatt sikítós orgazmusom lesz.
2015. márc. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

Egy szóval sem mondtam, hogy minden nőre igaz :)

Első kitételt kéne nagyon komolyan venni: figyelj a lányra! Egy szóval nem mondtam, hogy ez szentírás!

2015. márc. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Hát, én már így is könyörögtem, hogy abba ne hagyd...
2015. ápr. 6. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
:-)))
2015. máj. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

"Hogy kepes valaki ennyit irni. Probald meg igy nyalni a csajt, mintha az az alkalom lenne eleted utolso punci nyalasa,es biztos vagyok benne,hogy barhogggy is nyalod majd,beleadsz mindent."


Van egy rossz hírem: mi nem attól élvezünk el, ha egy férfi "bárhoggggy" nyal minket és "mindent belead", hanem attól, ha ügyesen csinálja, ránk tud hangolódni és figyel a visszajelzéseinkre. :-))


Ettől még persze lehet az igyekezetet is értékelni. :-)

2015. máj. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
azta hármas... én már itt könyörgtem , hogy legyen még tovább, olvassam... wow !!!
2015. jún. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!