Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan férfiről/fiúról aki prostival veszítette el/rendszeresen jár hozzá?

Figyelt kérdés

Hogy viszonyultok hozzá? Mit gondoltok róla csak ennyi információ alapján? Mit tennétek ha párkapcsolatban vagytok és ezt elmondja?


Kérlek válaszaitokhoz kort és nemet is írjatok, köszi!



2015. márc. 15. 14:39
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
senki?
2015. márc. 15. 20:01
 2/36 anonim ***** válasza:
77%

Szerintem azért nem válaszol rá senki, mert már rettentő unalmas 5000x leírni. :D Ott a kereső.


Röviden:


1. Elítélik.

2. Soha ne mondd el senkinek, főleg nőknek nem.

3. A te dolgod.

4. Ha lány vagy, és mégis elmondta, őszinte volt, te meg kidobod, az nagyon genyó dolog. Értékelni kell inkább, hogy őszinte volt... persze ezt a nők sosem fogják fel, inkább gyakran kidobják (Go To 2. pont)

2015. márc. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ.
2015. márc. 15. 22:58
 4/36 anonim ***** válasza:
28%
jól teszed, ebben a mai világba, ugyis lehetetlen meghódítani a nőket.
2015. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim válasza:
ha szeretem a férfit elfogadnám. bár néha ott lenne egy két kérdőjel h miért nem tudott várni (persze ez kor függő véleményem szerint).19/L
2015. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 A kérdező kommentje:

4

defasz :D

2015. márc. 19. 21:06
 7/36 anonim válasza:

Az, hogy prostival vesztette el, az az Ő dolga.

Mindenki oda jár ahova akar.

Ha párkapcsolatban van, és elmondta, ez egy szép gesztus volt Tőle. De ha akkor is járt oda amikor párkapcsolatban volt akkor genyó. Ha az előtt mielőtt összejött a barátnőjével, akkor a csajnak semmi köze ahhoz, hogy hova járkált előtte. 31/L

2015. márc. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

7

Szóval ha lennél kapcsolatban, egy ilyen emberrel, el sem gondolkoznál hogy miért? vagy hogy ez milyen hatással van rá, és arra ahogy a nőket kezeli? vagy alapból hogy milyen embernek kell ahhoz lenni hogy valaki elmenjen prostihoz?

2015. márc. 20. 13:38
 9/36 anonim válasza:
meg mondom őszintén, az hogy előttem mit csinált, nem tartozik Rám. A véleményem meglehet, de nem az én dolgom. Lehet, hogy kényelmesebb volt neki odajárni. Nem tudhatod, mi oka van ennek.És prosti és prosti között is van különbség. Útszéli prosti elég gáz, de ízlések és pofonok. Lehet, hogy pont Én vagyok az a nő akire várt, és lehet hogy ha emiatt sokat agyalok és cirkuszolok, akkor elronthatom vele a dolgot.
2015. márc. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim válasza:
Azt a részét nem értem a kérdésednek, hogy hogyan kezeli a nőket... Szexelni járt oda nem? Nem derült ki, hogy miket csinált a prostikkal, de ha szexelni járt akkor na bumm, ez van. Az a múltja, Te lehetsz a jövője...
2015. márc. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!