Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kor az ideális a...

Hány éves kor az ideális a szüzesség elvesztésére? Vagy ha nem korhoz kötöd, akkor milyen hosszú kapcsolat után érdemes? Csak személyes vélemények érdekelnek

Figyelt kérdés
2015. márc. 15. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

nincs ideális kor, nem korhoz kötött

és nincs rá semmilyen szabály, hogy hány hét járás után lehet szexelni

amikor a 2 ember úgy érzi, hogy szereti egymást, ennyi

2015. márc. 15. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 17-18, fiúknál nem lényeges szerintem hogy kapcsolatban történik-e bár nyilván lelkileg jobb élmény lehet, ez függ a kapcsolat későbbi kimenetelétől is, lányoknál fontosabb a kapcsolat, de ha csúnya vége lesz, akkor mélyebb nyomot hagy lelkileg és jön a "nem neki kellett volna adnom" című fejezet.
2015. márc. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Személyiségtől függ. Lehet egy fiú is olyan érzelmes, hogy csak a szerelmének akarja adni magát.


Én 17 évesen, egyéjszakásban vesztettem el. Sose bántam, nem érdekelt ez a téma.


23/N

2015. márc. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szóval az első szerint 12-13 évesen már nyugodtan szexelj bárkivel, aki csak megkíván téged. Ennyi erővel még kapcsolat sem kell, csak keress egy pedofilt.


16-17 éves kor előtt mindenképpen egészségtelen. Lehet, hogy én szigorú vagyok, de pl. egy 14 éves lány akárhogy is öltözködik, akármilyen pasija is van, akkor is még GYEREK. Gyerekeknek pedig nem kellene szexelni.


A kapcsolatra meg azt mondanám, hogy fél év után már meg lehet bízni annyira a másikban, hogy lefeküdjetek. De az ilyesmit úgyis mindenki maga dönti el, mondjon bárki bármit.

2015. márc. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szerintem addig ne okoskodj, ameddig nem tudsz olvasni. Azt írtam, ha a két ember szereti egymást, egy kisgyerek meg honnan tudná mi az a szerelem? Hol írtam olyat, hogy "szexelj bárkivel, aki csak megkíván téged"? Bár ez árulkodó, hogy neked egyből a pedofilizmus ugrik be.

Arra írtam, hogy nem korhoz kötött, hogy mondjuk 20 évesen se ciki elveszteni, ha valaki akkor találja meg azt, akit szeret. És ha 15 évesen akkor se gáz, még ha ez téged frusztrációval is tölt el.

2015. márc. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!