Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem szűz lány az első,...

Ha nem szűz lány az első, veszitek valamit?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Sikerült összejönnöm valakivel, de neki volt már szexuális kapcsolata egy másik fiúval. Lemaradok valamiről ha nem szüzzel kezdek?


Amúgy igen értelmes lány, szerintem ritka az ilyen. Nálam 1 évvel idősebb, ő 20. Ismerkedtem szüzekkel is, de egyikkel sem tudtam jól kijönni. :/


2015. márc. 16. 09:52
 1/6 anonim ***** válasza:

A szüzességed.


Most komolyan, mit veszítenél? Ha tetszik a csaj és jól kijöttök valószínűleg jó élmény lesz.

2015. márc. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Takacs Laszlo 15 ***** válasza:
Csak annyit veszitesz,hogy nem Te lyukassztod at a szuzhartyat,de egyebkent semmi mast.
2015. márc. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Panna_ ***** válasza:

ha amiatt nem akarsz vele összejönni, mert neki már volt kapcsolata, akkor te vagy a leghülyébb a világon.

És nem, nem veszítesz sokat, max a kicsit bénáskodást és esetleges fájdalmat/vérzést.

2015. márc. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 Bocs, hogy jövök itt a rossz hírekkel, meg minden, de a szűzhártya nem lyukad ki. nem is szakad. A szűzhártya nyúlik, emberek.
2015. márc. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Félre az egót, és irány az ágy! :-D
2015. márc. 16. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha az összhangot vele megtalálod akkor nem veszítesz semmit!
2015. ápr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!