Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogy hogy nem talalom a...

Hogy hogy nem talalom a szuzhartyat?

Figyelt kérdés
Eloszor maszturbalta. A kozepso ujjamat szinte tovig benyomtam, megsem talalkoztam semmilyen jellel ami arra utal, hogy elszakithattam a szuzhartyamat. Ezt honnan tudhatnam meg? Esetleg valaszokba azt is beirhatjatok hogy szerintetek elszakadt e vagy nem. Kb. 4-5 cm-re ment be az ujjam. A kerdes csak kepletesen szolva kerdeztem. Valaszokat legyszi es ne hulyesegeket! 14/L

2015. márc. 17. 00:15
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
szerintem minden lany masztizik mielott szexre kerulne a sor es amugyis szuz vagyok csak megujjaztam magam es nemtudom hogy elszakadt e a szuzhartya vagy nem... mert 4-5 cm-re bement az ujjam es nemtudom mennyire van a szuzhartya csak ezt akarom megtudni meg azt h szerintetek alszakadt vagy nem?
2015. márc. 17. 00:50
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
LOL
2015. márc. 17. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

csak szólok, hogy a szűzhártyát ne úgy képzeld el, mintha egy teljes lefedést biztosító hártya volna.

rugalmas, eleve nem egybefüggő felület. hiszen a hüvelynyíláson már korábban is távozott hüvelyváladék (folyás), vér (menstruáció, tudod).

van, aki megérzi, hogy történt ott valami, van, aki nem. az is lehet, hogy korábban már elvékonyodott, kitágult stb.

őszintén mondom, nem érdemes túlparáznod a témát.

egy nőgyógyász orvos meg tudná mondani, milyen állapotban van a szűzhártyád, de amúgy... nem tulajdonítana neki ő sem túl nagy jelentőséget.

2015. márc. 17. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
meg tudod nézni...
2015. márc. 17. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Segítek megkeresni
2015. márc. 17. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
100%
Van akinek alapból nincs szűzhártyája.
2015. márc. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!