Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minden közösségben van egy...

Minden közösségben van egy "legrosszabb pali" mit csináljon valaki, hogy ne legyen ő az?

Figyelt kérdés

Életemet végigkísérte, ha nem is voltam kívülálló, de ha szóba kerültek fiú-lány témák, akkor elég egyértelmű volt, hogy én az alját képviselem a fiúknak. Már óvodás koromból vannak emlékeim, hogy azzal csúfolódtak, hogy neki biztos a kovács tetszik, általánosban gimiben ugyan ez. Teljesen tönkretett, egyetemre már nagyon nem akarom ezt a szerepet.


Mint mondtam az elején nem azért, mert ne lettem volna a közösség része, mert volt akik sose jöttek kocsmázni, de azért éreztem a közösség alja pillantást.


Bizonyos szempontokból gondolom azért, mert bár nem voltunk csórók annyira, a szüleim gyakorlatilag semmiben nem voltak partnerek, viszont nem tudtam hozni az elvárásokat, amit kellett volna. Volt egy társadalmi elvárás, és a szüleim részéről egy 'jóvanazúgy. Nem kondizhattam ahogy akartam, nem járhattam sportokra, nem öltözködhettem jól, van valamiért egy mániájuk, hogy csak az az igazi gagyi kínai "olcsó" a megfizethető, pedig simán van olyan drága már mint bármelyik pláza bolt. Más társadalmi réteggel meg nem fogok csak ezért barátkozni, nem sznobságból, csak nagyon zavar ha egy ember nyílvánvalóan buta.


Érzelmileg meg ott állok, mint egy 12 éves srác, 20 éves létemre odáig nem jutottam el, hogy megfogjam egy lány kezét. Borzasztó kellemetlen egy lánnyal (vagy akár egy akárki nem jó ismerős korombelivel) kettesben maradni és beszélgetni. Az idősebbek meg... Dolgoztam egy helyen, ahol mondták, hogy tegeződjünk, de én kb képtelen voltam rá.


2015. márc. 20. 02:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem túl szép, de bevált megoldás, hogy bevonsz a közösségbe olyat, aki alattad van a ranglétrán
2015. márc. 20. 02:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bence_ ***** válasza:

Milyen értékrendszer szerint?

Ha már felsimerted, hogy gyerek vagy az tök jó.

Őszinte vagy magaddal. Ide kevesen jutnak el.

Olvass, halgass, láss. Hidd el hamarabb meglehet a megoldás mint gondolnád.

2015. márc. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha a ruhád miatt érzed magad kevesebbnek az "átlagtól" akkor azt tudom tanácsolni, hogy vállalj be valamilyen suli (ha jól értettem még tanulsz) mellett végezhető munkát, a keresetedből pedig tudsz magadnak divatosabb ruhákat venni, ha ez erőt ad neked, bár én úgy gondolom, hogy neked nem ez a legfőbb problémád. Hagyd a ruhát a francba, nem az számít. Nem is az Iphone... Hülyeség az egész, cucc halmozás, semmi más. Érzelmi kielégítetlenség. De persze, ha ezek megadnák a kezdő lökést, hát szerezd be őket, de figyelmeztetlek, egyre több, egyre jobb egyre drágább cucc kell majd...

A sport és a kondi egy jó dolog, akár erre is költhetnéd a pénzed, ez önbizalmat fog adni. És ez a kulcs, az önbizalom. Ha rendben vagy magaddal, mások is rendben lesznek veled. Pasik, csajok is.

Konkrétan miért okoz problémát kapcsolatot teremteni másokkal? Írhatsz privátot is, ha nem riaszt vissza hogy 30 múltam, és nő vagyok. :)

2015. márc. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én sem 21/f
2015. márc. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!