Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért van itt annyi kanos...

Miért van itt annyi kanos szűz kisfiú?

Figyelt kérdés
Idegesít , ha írok egy normális választ és kapok 10 privátot -.-"

2015. márc. 21. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
miért ne?
2015. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
van itt kanos nem szűz is.. xD
2015. márc. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Azért, amiért ennyi lázadó ribi.

Nem mindegy neked?

2015. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%

Mindenhol vannak kanos szűz és nem szűz kisfiúk.

A különbség annyi hogy itt rád írnak hogy szex/kép bármi az utcán pedig ha elszólod magad hogy perverz vagy max felfigyel és feláll a kukker egy kicsit, de odamenni nem fog.

2015. márc. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
#4 ; D
2015. márc. 21. 12:20
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell ahhoz szűznek lenni! AZ egér is meg unja ha mindig 1 lukba kell mennie! Én nem vagyok szűz, de ha 1 jó képet magadról akkor eldöntöm hogy kellenél e? :D
2015. márc. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező most mégis mit vársz?:D

Leírtam az igazat. Sétálj az utcán barátnőddel és amikor megy arra egy idegen fiú mond hogy ,,kicsit perverz vagyok''. Semmi nem lesz.

Itt írd ki hogy ,,Kicsit perverz vagyok ez baj? XY/L'' egyből 10 privát 1 perc alatt. :D

2015. márc. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
61%
Mert hova mehetnének "csajozni" - de amikor meg az észt is osztják, család, házasság, szex ügyekben :D
2015. márc. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nooname tökéletesen leírta.

Ha meglátnak egy L betűt a kérdés vagy a válasz végén, akkor már küldik is a privátot. De néha még ez sem szükséges. Így lehetséges, hogy még én is kaptam egy két ilyen üzenetet, pedig én fiú vagyok XD Nem tudom, hogy miért hitték rólam, hogy lány vagyok :D

2015. márc. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Mert itt veszély nélkül, de közönség előtt lehet nagyfiút játszani, vagy próbálkozni.

Mi a baj ezzel? Hol próbálkozzon szerencsétlen?

Az utcán jobb esetben nem kap egy oltári nagy pofont... de egy gusztustalan, durva beszólást simán.

Pont az kell egy szűz fiúnak!

Úgy a 100. után elveszti az életkedvét is.

2015. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!